Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Salon kąpielowy to kosztowne przedsięwzięcie dla oczekujących wyjątkowego komfortu użytkowników. Nic zatem dziwnego, że aranżacja takiego wnętrza wymaga szczególnej uwagi i maksymalnej staranności.

Standardowym rozwiązaniem grzewczym jest instalacja ogrzewania podłogowego, które daje komfort ciepłej podłogi w łazience. Często też na nim się poprzestaje uznając, że grzejniki są już zbyteczne.

Tymczasem wysoki poziom komfortu oczekiwany w przypadku salonu kąpielowego, bez uwzględnienia grzejników w projekcie będzie zagrożony. Dla pełnego komfortu w łazience potrzebny jest ciepły ręcznik, a co za tym idzie - drabinka do jego wysuszenia, a także grzejnik pod oknem dla odgrodzenia od chłodu płynącego z zewnątrz. Ogrzewanie podłogowe nie tworzy bowiem kurtyny ciepłego powietrza pod oknem, w projektach salonów kąpielowych często zaś pojawia się pomysł umieszczenia wanny z hydromasażem tuż przy oknie tak, by zapewnić kąpiącym się osobom kojący widok. Aż strach pomyśleć, jakie będą ich odczucia, gdy siedząc w wannie prócz pięknego krajobrazu doświadczać będą powiewów zimnego powietrza!

W ofercie Vasco znajdują się grzejniki, które można znakomicie zastosować w najbardziej ekskluzywnych salonach kąpielowych. Producent proponuje wiele zintegrowanych estetycznie kombinacji grzejników opartych na tych samych profilach. Najlepszy przykład to najnowsza rodzina grzejników CarrŽ. Wszystkie modele tych grzejników konstruowane są z tego samego profilu o przekroju kwadratu, którego ostre krawędzie niezwykle atrakcyjnie komponują się z modnym ostatnio wzornictwem wielu luksusowych urządzeń łazienkowych. Drabinka CarrŽ CB i grzejnik CarrŽ horyzontalny pod oknem są stylistycznie zintegrowane, mogą być wykonane w modnych kolorach metalicznych (odcienie aluminium) i wyposażone w akcesoria zwiększające funkcjonalność. Najnowszy grzejnik Vasco CarrŽ CRA do umieszczenia w narożniku pełni szczególną rolę. Poprzez bezpośrednie promieniowanie ciepła eliminuje wrażenie chłodu, gdy temperatura powietrza w łazience jest niższa od temperatury wody w kąpieli.

W ofercie firmy Vasco podobne zestawienia grzejników jednorodnych stylistycznie można tworzyć również na bazie wielu innych modeli.

Prezentacje Vasco dla architektów wnętrz w listopadzie i grudniu:

04.11 Gdańsk,

10.11 Rzeszów,

16.11 Białystok,

25.11 Wrocław,

02.12 Szczecin,

08.12 Lublin,

14.12 Warszawa,

21.12 Gorzów Wlkp.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA