Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Oryginalne umywalki wykonane z zastosowaniem naturalnego kamienia można kupić w firmowym salonie firmy Verro Design w Warszawie. Jego uroczyste otwarcie, które odbyło się 3 grudnia ub.r. było również wydarzeniem towarzyskim stolicy - na bankiecie bawiło się ponad 300 osób ze świata mediów, a także m.in. architekci, aktorzy, politycy i in.

Znakiem rozpoznawczym produktów oferowanych przez firmę Verro jest kamień. Jest on integralnym materiałem stolików okolicznościowych i ogrodowych oraz umywalek, a także m.in. mozaiki. Granit, trawertyn i marmur firma Verro importuje z całego świata, m.in. z Indii, Iranu, Hiszpanii, Pakistanu, Turcji, Włoch. W swoich produktach firma łączy kamień m.in. z drewnem i szkłem. Technologia cięcia płyt kamiennych wodą umożliwia uzyskiwanie urozmaiconych i precyzyjnych detali kamiennych np. motywów roślinnych, chętnie wykorzystywanych przez firmę w projektach. Meble i umywalki tworzone są przez polskich i włoskich projektantów.

- Indywidualny rysunek kamienia sprawia, że każdy mebel jest niepowtarzalny. Struktura żyłek, wrębów i przebarwień występująca w tym materiale jest równie unikalna jak linie papilarne - mówi Kinga Kantorska, PR manager z firmy Verro.

W salonie przy ul. Polnej 3 można zobaczyć przekrój oferty mebli proponowanych przez firmę. Są tu także 3 modele kamiennych umywalek: granitowe Vulcano i Ambiente oraz marmurowa Occhiali.

Verro nie tylko oferuje gotowe produkty, zapewnia także możliwość zaprojektowania i wykonania indywidualnych mebli, projektów salonów, łazienek czy schodów z użyciem kamienia.

Premiera marki Verro w Polsce nastąpiła w maju ub.r. podczas Targów Meble w Poznaniu. Firma zachęcona zainteresowaniem klientów zdecydowała się na otwarcie salonu w Warszawie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA