Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Technic Industry

REKLAMA

Marka Victory Spa poprzez połączenie skutecznego hydromasażu, aromaterapii i chromoterapii wykazuje swój ścisły związek z filozofią wellness i w doskonały sposób służy zachowaniu zdrowej kondycji naszego organizmu każdego dnia.

Siła koloru – chromoterapia
Chromoterapia, czyli leczenie przy pomocy światła i kolorów zajmuje się pozytywnym wpływem barw na ludzki organizm. Jej proces rozpoczyna się w momencie przechwycenia światła przez receptory oka. Wywołuje to reakcje chemiczne, które generują impulsy elektryczne pobudzające układ nerwowy. Trafiają one do mózgu, który stymuluje wydzielanie hormonów, pozytywnie wpływających na organizm. Wykorzystanie chromoterapii w łazience skutecznie wpływa na przyspieszenie procesu relaksacji, dlatego też wanny Victory Spa zostały wyposażone w światło, a kabiny masażowo-parowe - w „Gwiaździste Niebo”. Chromoterapia Victory Spa to oddziaływanie na emocje i budowanie atmosfery przy pomocy pięciu kolorów: czerwonego, żółtego, zielonego, niebieskiego oraz białego. W zależności od koloru działamy relaksacyjnie lub pobudzająco. Czerwony rozgrzewa, ożywia, poprawia krążenie krwi, przyspiesza przemianę materii i  pobudza do działania. Wpływa na odzyskanie sprawności umysłowej, przeciwdziała depresji. Żółty wpływa korzystnie na psychikę melancholików. Jest antidotum na stres, przemęczenie, kłopoty z koncentracją. Wzmacnia mięśnie, napina zwiotczałą skórę. Zielony uspokaja, poprawia nastrój, pomaga rozładować wewnętrzne napięcia, regeneruje system nerwowy. Reguluje pracę serca,  wspomaga przemianę materii, regeneruje mózg, wzmacnia kości i skórę. Niebieski  wzmacnia odporność łagodzi bóle menstruacyjne, gardła i oczu. Reguluje pracę gruczołów łojowych skóry. Działa nasennie i uspokajająco. Wreszcie biały harmonizuje i przywraca równowagę w organizmie. Oznacza czystość i nieskazitelność. To symbol doskonałości.

Moc zapachu – aromaterapia.
Podążając w kierunku natury marka Victory Spa stała się bogatsza o kosmetyki do kąpieli na bazie naturalnych olejków eterycznych. AromaRelax, AromaEnergy lub AromaSkinRegenere to unikalne receptury zapachowe o określonym przeznaczeniu. AromaRelax to płyn  przeznaczony do kąpieli relaksacyjnych. Kompozycja olejków eterycznych lawendy, cynamonu i cytryny przede wszystkim łagodzi stres oraz  uśmierza ból mięśni i stawów. Dodatkowo antytoksyczne działanie olejku jałowca uwalnia organizm od nadmiaru szkodliwych substancji, pochłanianych w nadmiarze przez organizm z otoczenia zewnętrznego. AromaEnergy stanowi połączenie olejków rozmarynowego, eukaliptusowego i cyprysowego, pobudza on witalność organizmu. Wykorzystanie w kompozycji olejku bergamotowego niweluje stany przygnębienia, a zapach goździka i cytryny dodaje energii i odświeża umysł przygotowując go do dalszej, lepszej pracy. Z kolei AromaSkinRegenere działa naprawczo na zburzoną strukturę skóry. Zawartość olejków geraniowego, cedrowego, cyprysowego oraz rozmarynowego w sposób szczególny wpływa na regulację procesów metabolicznych zachodzących w skórze. Dzięki temu  staje się ona elastyczna i odzyskuje zdrowy, młody wygląd. <

Technic Industry Sp z o.o., ul. Kołobrzeska 24, 72-320 Trzebiatów, tel. (091) 38 73 022, www.victoryspa.net

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA