Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Niezwykłe połączenie informacji, rozrywki, akrobatyki artystycznej i muzyki  -  „Roadshow” to objazdowa impreza firmy Viega przeznaczona dla specjalistów z branży: instalatorów, handlowców, projektantów. Podróż rozpoczęła się 9. kwietnia w Berlinie. Przez osiem tygodni „Roadshow 2011” odwiedzał kolejne niemieckie i austriackie miasta, goszcząc w największych halach widowiskowych od Hamburga do Salzburga. Ostatnim przystankiem imprezy zorganizowanej pod hasłem „Viega wzbudza emocje” była Lanxess Arena w Kolonii, gdzie 1 czerwca miał miejsce finałowy spektakl (na zdjęciu).
„Roadshow” stał się już dla firmy Viega swoistą tradycją. Co cztery lata, tuż po Targach ISH, przygotowuje ona atrakcyjny program dla lokalnych specjalistów działających w branży instalacyjnej. Podczas przedstawienia pokazywane są nowości produktowe i rozwiązania systemowe, które miały swoją premierę na tej największej światowej imprezie targowej.
Każda z imprez z cyklu „Roadshow” podzielona była na kilka bloków tematycznych dotyczących m.in. głównych nurtów rozwoju branży instalacyjnej w perspektywie najbliższych miesięcy, utrzymania jakości wody użytkowej, wzornictwa czy rozwiązań elektronicznych. Przybyli goście mogli z bliska przyjrzeć się nowościom Viega oraz porozmawiać ze specjalistami na poruszane podczas prezentacji tematy.
W zamykającym tegoroczny „Roadshow” pokazie w Kolonii wzięło udział ok. 2500 osób. W całym „Roadshow 2011” - ponad 12 tys.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA