Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Kabiny prysznicowe \"Vision\" to nowa propozycja marki Koralle. Seria ta odpowiada panującej obecnie modzie i trendom we współczesnym wzornictwie. Duże przezroczyste tafle szkła i minimalistyczne okucia kabin nie ingerują w przestrzeń i nie ograniczają wnętrza łazienki.

Wielu osobom prysznic w kabinie sprawia prawdziwą przyjemność. Dlatego warto zadbać o miejsce, gdzie dusza i ciało zaznają odprężenia, relaksu i odnowy. Ważne, aby miejsce to było funkcjonalne, przytulne i takie, do którego chętnie powrócimy. \"Vision\" spełnia te wszystkie warunki. Warto o tym pamiętać, przecież w łazience spędzamy blisko godzinę dziennie.

Różnorodność typów kabin rodziny \"Vision\" ułatwia dobranie jej do wnętrza niemal każdej łazienki oraz dopasowanie do indywidualnych upodobań. Do wyboru są kabiny półokrągłe, kwadratowe, pentagonalne i drzwi do wnęk prysznicowych. Drzwi mogą być kompletowane ze ścianką boczną. Kabiny dostępne są w wariancie z wąskim profilem przyściennym (\"Vision B\") lub całkowicie bez profili (\"Vision A\").

Bezpieczne i wygodne wejście gwarantują samodomykające się drzwi z regulowaną siłą zamykania. Drzwi otwierają się do pozycji 90Ľ, a w wersji z profilem przyściennym zarówno do wnętrza kabiny, jak i na zewnątrz. Szczególna konstrukcja okuć powoduje, że uszczelki i śruby są prawie niewidoczne. Dzięki temu wszystkie kabiny \"Vision\" są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Tafle bezpiecznego szkła mogą być do wyboru przezroczyste lub satynowane. Zawiasy i uchwyty kabin są chromowane, a profil przyścienny w kolorze srebrnym polerowanym. Kabiny \"Vision\" mają wysokość

195 cm i dostępne są w wymiarach 80, 90 i 100 cm.

Na życzenie szkło kabin \"Vision\" może być pokryte powłoką GlasPlus. Wyjątkowo gładka powierzchnia sprawia, że szybko spływające krople skutecznie chronią przed brudem i zanieczyszczeniami. Bezpośrednio po kąpieli wystarczy dokładne opłukanie szkła z resztek mydła czy szamponu, a kabina będzie długo cieszyć nienagannym blaskiem. Ewentualne osady są łatwe do usunięcia miękką ściereczką, bez dodatkowych środków czystości.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA