Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Acquastyle Sp. z o.o. zorganizowała szkolenie handlowo-techniczne dla swoich polskich partnerów handlowych. Na trzy dni (13-15 maja br.) do hotelu Amax w Mikołajkach przyjechało ponad 60 sprzedawców i kierowników salonów łazienkowych.

Spotkanie poświęcone było przede wszystkim prezentacji nowych produktów marki Glass Idromassaggio: wanien Tulipano i Clessidra oraz kabiny masażowo-parowej Atlantis. Produkty te trafiły do sprzedaży w kwietniu tego roku. Kabina masażowo-parowa Atlantis jest pierwszą kabiną prostokątną w ofercie Glass Idromassaggio z uchylnym systemem otwierania drzwi. Innowacją w tym systemie jest zamocowanie zawiasów w drzwiach kabiny w odległości 17 cm (w węższych drzwiach) i 21 cm (w szerszych) od pionowej krawędzi drzwi. Rozwiązanie to umożliwia dwustronne zastosowanie uszczelek magnetycznych, a w ten sposób zwiększa szczelność kabiny.

Znaczną część szkolenia w Mikołajkach zajęła część nieoficjalna. Podzielono ją na dwa bloki: survival i wellness. Podczas pierwszego uczestnicy szkolenia mogli spróbować swoich sil m.in.: w grze w paintball, poszukiwaniu skarbu i strzelaniu do celu. Blok wellness był czasem relaksu i odpoczynku, w zależności od chęci można było odpoczywać w basenie, saunie czy w siłowni. W programie wellness wykorzystano także produkty Glass Idromassaggio.

- Dzięki temu goście osobiście mogli skorzystać z relaksującej kąpieli w wieloosobowej wannie spa New Papeete lub poddać się serii zabiegów typu: łaźnia turecka, sauna parowa, chromo- czy aromaterapia w kabinie Acquarius - podkreślał Raffaele Valente, export manager w firmie Glass Idromassaggio, który specjalnie przyjechał do Polski na szkolenie z polskimi klientami.

Majowe szkolenie w Mikołajkach to drugie tego typu, jakie zorganizowała firma Acquastyle dla swoich partnerów handlowych. Pierwsze, na którym spotkali się kierownicy salonów współpracujących z firmą odbyło się w październiku ub.r.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA