Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Pragnąc sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów firma Artweger stale rozwija swoją ofertę. Nowe profile metaliczne, parawany nawannowe oraz kabiny bezprogowe to propozycje, które z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

W odpowiedzi na liczne zapytania klientów o inne niż dotychczas oferowane profile metaliczne w ofercie austriackiego producenta kabin i wanien masażowych pojawiły się w tym roku dwa nowe kolory. W seriach \"Cityline Classic\", \"Lifeline\" i parawanach \"Baseline\" nowy kolor to srebrny błyszczący, a w przypadku produktów z serii \"Cityline Top\" jest to kolor srebrny wysoki połysk, nazywany przez wielu handlowców chromem matowym z powodu dużego podobieństwa do oryginalnego chromu. Kabiny w nowych profilach są od 20% do ponad 35% tańsze od kabin z profilami chromowymi, a ich wygląd przypadł już do gustu wielu klientom. Oprócz koloru nowych profili klientom podoba się też to, że kabiny mają zawiasy i uchwyty w chromie, co dodaje im prestiżu i pozwala też nawiązać do chromowych armatur.

Artweger postanowił zmierzyć się z zaniedbywanym ostatnio tematem ekskluzywnych parawanów nawannowych, czego efektem są dwie nowe serie parawanów. Ich premiera miała miejsce na targach ISH we Frankfurcie. Pierwsza seria pod nazwą \"Baseline\" zawiera produkty ze średniej półki cenowej, a jej najbardziej docenianymi przez klientów cechami są: wysokość 150 cm, niespotykana stabilność (dzięki zastosowaniu metalowych części ruchomych), łatwość czyszczenia i estetyczny wygląd (dzięki ukryciu uszczelek w profilach - uszczelki są niewidoczne). Kolejną zaletą parawanów \"Baseline\" jest szeroka paleta wymiarów.

Druga seria parawanów - \"Cityline Top\", to produkty bezprofilowe z 6 mm szkła, które łączone jest przyklejanymi od zewnątrz zawiasami. Również tutaj wysokość standardowa to 150 cm, a najbardziej docenianymi cechami jest dopracowanie szczegółów i łatwość czyszczenia. Firmie Artweger udało się w tej serii połączyć wysoką funkcjonalność z wyglądem, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Najnowsza seria kabin pod nazwą \"Lifeline Mobile\" rozpoczyna program kabin bezprogowych marki Artweger. Jest to seria przeznaczona dla niepełnosprawnych ze specjalnymi uchwytami i oznaczeniami szkła, bez dolnych profili w obszarze wejścia, co umożliwia wjechanie wózkiem do kabiny lub łatwe wejście. Kabiny te mają wysokość 200 cm i można je montować bez brodzika.

Inną serią przeznaczoną do zabudowy bez brodzika będzie seria \"Highline\", która ma się pokazać na europejskim rynku jesienią. Będą to kabiny o wysokości 205 cm ze specjalnym systemem uszczelnienia przy podłodze. Innym produktem, który został bardzo optymistycznie przyjęty na targach ISH, i który powstał z myślą o wygodzie użytkowania są \"kabino-wanny\" z serii \"Twinline\". Produkty te perfekcyjnie łączą funkcje kabiny i wanny. Dostępne na rynku będą na początku 2006 roku.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA