Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Sezon urlopowy już niestety za nami, ale „wakacje z gratisami” wciąż trwają. RIHO przedłuża swoją letnią promocję do końca roku i dlatego jeszcze przez cztery miesiące do każdego zamówionego hydromasażu oferujemy WANNĘ GRATIS, do każdej kabiny parowej – MONTAŻ GRATIS, do każdej wanny „Lima” – NÓŻKI GRATIS, a do każdej umywalki – CLIC CLAC GRATIS.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 40 nowoczesnych modeli wanien akrylowych, a do każdej z nich dobierzecie hydromasaż na miarę swoich potrzeb. Stosowane przez nas super płaskie dysze nowej generacji oraz markowy osprzęt zapewniają wysoki komfort użytkowania i najwyższą wydajność, a opcjonalne chromoterapia, dezynfekcja i podgrzewanie wody zadowolą najbardziej wymagających. Teraz wanna z odprężającym systemem masażu powietrznego H1 kosztuje jedyne 3081 zł z VAT!
Wanna „Lima” to jeden z bestsellerów w naszej ofercie. Jej wizytówką jest brak wyraźnie zaznaczonych rantów na krótszych ścianach, co czyni „Limę” piękną i niepowtarzalną. Wanna dostępna jest w aż sześciu rozmiarach od 150 do 200 cm, a teraz przy jej zakupie można zaoszczędzić nawet 172 zł, bo nogi do wanny oferujemy gratis.
Kabiny parowe marki RIHO to produkty wellness w pełnym tego słowa znaczeniu. Orzeźwiający prysznic, relaksujący hydromasaż czy oczyszczająca kąpiel parowa – wszystko to znajduje się w zasięgu ręki, a w dodatku przy dźwiękach ulubionej muzyki z wbudowanego radia i nastrojowym oświetleniu. Teraz, wybierając kabinę parową RIHO, nie tylko zaoszczędzicie minimum 1100 zł na fachowym montażu, ale wydłużycie Państwo sobie gwarancję z dwóch do trzech lat.
W ofercie RIHO znaleźć można ponadto wiele umywalek o wyjątkowych kształtach, których uzyskanie jest możliwe tylko w przypadku wykonania z lanego marmuru. Nasze umywalki można montować na szafkach, blatach lub konsolach, które świetnie sprawdzą się także jako wieszaki na ręczniki. Teraz do każdej umywalki dołączamy gratis clic clac o wartości 68 zł.
Zapraszamy do pobrania naszego aktualnego katalogu i cennika Wellness 2010/2011 ze strony www.riho.pl.

RIHO Polska Sp. z o.o., ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź, tel. 42 250 62 58, fax 42 250 62 57, e-mail: biuro@riho.pl, www.riho.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA