Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

NAGRODA GŁÓWNA

CENTRO DUO OVAL
producent: KALDEWEI

Wanna wykonana z 3,5 mm stali emaliowanej Kaldewei. Dostępne wymiary: 170x75x47 cm i 180x80x47 cm. Przeznaczona do pokoi kąpielowych. Wanna dla dwojga: dwa identyczne podparcia pleców i odpływ pośrodku. Jednoelementowa obudowa podkreśla proste wzornictwo – umożliwia ustawienie wanny jako wolno stojącej. Powierzchnia ułatwiająca czyszczenie w standardzie. Opcjonalnie wykończenie przeciwpoślizgowe na dnie wanny. Dostępna także w systemie hydromasażu „Vivo Vita” (powietrzny). Projekt: Sottsass Associati

Gwarancja: 30 lat
Cena netto: od 12 224 zł
WYRÓŻNIENIE

wanna wolnostojąca EGGO
marka: IMPERIAL STUDIO COLLECTION
producent: GRASS CAVAGNA GROUP

Wanna wolno stojąca, wykonana z akrylu sanitarnego wysokiej jakości, grubość 4 mm. Wymiary: 1750 x 850 x 580 mm, waga netto: 99 kg, pojemność 208 l.

Gwarancja: 2 lata
Cena netto: 4 097 złWYRÓŻNIENIE

wanna SEKRET z chromoterapią diodową producent: POOLSPA

Wanna „Sekret” z Linii Ekskluzywnej proponowanej przez Poolspa. Charakteryzuje się prostotą i klasyczną, wręcz minimalistyczną formą (prostokąt o wymiarach 180x80 cm), ale także dbałością o doznania estetyczne. Projekt: Antonio Bullo. Jej wyjątkowość opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu „okna” w jej budowie. Wanna „Sekret” posiada przeszklone ściany powierzchni narożnej. Stworzono ją po to, by rozpieszczać zmysły – nie tylko kąpielą z hydromasażem, ale również masażem powietrznym oraz chromoterapią. „Sekret” wyposażona jest bowiem w 24 diody umieszczone nad przeszkleniem, które podświetlają wannę na różne kolory. Masaż powietrzny zapewnia natomiast system kanałów powietrznych optymalnie rozmieszczonych na całej powierzchni wanny.

Gwarancja: 5 lat
Cena brutto: od 19 520 złREKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA