Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA


MODO

Prostokątne wanny Modo dostępne są w wymiarach: 160x70 cm i 170x75 cm, z odpływem z boku lub na środku. Wykonane z akrylu. Głębokość: 42 cm. W komplecie dostępne z nóżkami SN7. Nowoczesne wzornictwo.
Producent: Sanitec Koło
Gwarancja: 7 lat
Cena netto: od 659 do 790 zł

AXOR URQUIOLA
Wanna wolnostojąca z kompozytu mineralnego zaprojektowana przez Patricię Urquiolę. W zestawie wstępnie zmontowany komplet przepływowo-odpływowy, odpływ z funkcją Push-Open, wysokość lustra wody 340 mm, ciężar bez wody ok. 140 kg. Wanna nawiązuje wzorniczo do archetypu balii. Posiada w szczycie wąski otwór, który może służyć jako uchwyt na ręcznik.
Producent: Hansgrohe
Przedstawiciel producenta: Hansgrohe Sp. z o.o.
Gwarancja: 5 lat
Cena netto: 24 750 zł

HOME OVAL SILHOUETTE
Wanna wolnostojąca Home Oval Silhouette jest nowszą wersją wanny znanej z oferty Bette, lubianej i cenionej przez klientów wanny Home Oval. Konstrukcja wanny oparta jest o minimalistyczną owalną formę wykonaną ze stali emaliowanej uszlachetnionej tytanem. Bette jest jedynym na świecie producentem wykorzystującym ten materiał w 100% asortymentu produkowanego w Delbruck. Wanna została wyposażona w stożkowaty, idealnie wyprofilowany bezszwowy panel również wykonany ze stali emaliowanej uszlachetnionej tytanem. Wanna wraz z panelem stanowią jedną całość, nie są rozdzielne. Wanna Home Oval Silhouette pokryta jest najwyższej klasy emalią Bette Glazur sprawiającą, że produkt jest wyjątkowo lśniący, odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia. Dostępne rozmiary: 1800x1000x450 mm
Producent: Bette
Dystrybutor: A\'qua Design
Gwarancja: 30 lat
Cena netto: od 3 300 euro

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA