Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Aquaform dla wygody swoich klientów założył na portalu YouTube kanał, na którym można obejrzeć trójwymiarowe animacje wszystkich wanien jakie producent ma w ofercie. Zanim zdecydujemy się na zakup wanny, przeglądamy wiele zdjęć w sieci, sprawdzamy właściwości i parametry, próbujemy dopasować wannę do miejsca jakim dysponujemy w łazience. Teraz będzie to o wiele łatwiejsze – dzięki animacjom 3D wanien Aquaform.
Firmowy kanał Aquaform zawiera 11 filmów prezentujących wszystkie modele wanien, jakie dostępne są w ofercie producenta. Animacje 3D mają na celu ułatwienie wszystkim, którzy urządzają swoje mieszkania, wyobrażenie sobie jak wygląda wanna z zewnątrz jak i od wewnątrz, jakie ma kształty i w jaki sposób można umieścić ją w łazience.
Postanowiliśmy wyjść naprzeciw klientom, którzy coraz częściej przed zakupem sprawdzają wszelkie możliwe informacje w Internecie. Dziś, kiedy środki komunikacji są tak szerokie i mają wiele możliwości tego typu animacje produktów to już podstawa – mówi Anna Matysik, specjalista ds. marketingu w firmie Aquaform.
Wszystkie animacje 3D wanien Aquaform dostępne są pod adresem:
http://www.youtube.com/channel/UCtEmrlt-GlCJbqrKfdWVLdg
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA