Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Aquaform to firma, która na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim jakość, funkcjonalność oraz ciekawą stylistykę swoich produktów. Myśl ta przyświecała projektantom tworzącym serię nowoczesnych wanien, które w połowie tego roku pojawiły się w ofercie firmy.

Każda z propozycji z serii śródziemnomorskiej skierowana jest do innego typu klienta, a równocześnie, wszystkie z tych wanien są uniwersalne i ponadczasowe w swojej stylistyce.
Pierwsza z propozycji to wanna asymetryczna „Kos”. Jest ona odpowiedzią na potrzebę klientów poszukujących wanny niedużej, ale funkcjonalnej i niebanalnej. Jest to wanna bardzo nowoczesna, do której można dokupić prostą w formie, doskonale nadającą się do różnych w stylistyce łazienek obudowę. Wanna ta znajdzie swoich amatorów zarówno wśród posiadaczy niewielkich łazienek, jak i tych, którzy w pierwszej kolejności myślą o funkcjonalności i stylistyce zapewniającej długowieczną uniwersalność wyglądu wnętrza. Wannę też można z powodzeniem polecić ludziom młodym, którzy lubią żyć szybko i aktywnie. Produkt dostępny już od 1199 zł.
Z kolei wanna „Santorini” to swoisty archetyp pochwały życia w jego hedonistycznym wyrazie. Obszerna, niezwykle elegancka wanna da każdemu możliwość komfortowej kąpieli. To również doskonały produkt dla rodzin z dziećmi. Pociechy w każdym wieku dadzą upust swej energii i fantazji w tej przestronnej i komfortowej wannie. Produkt występuje w dwóch długościach: 168 i 180 cm. Wanna ma umieszczony odpływ na wysokości środka długości, ale przy ścianie, co daje bardzo duży komfort kąpieli i ułatwia odpływ wody. Wanna jest dostępna w cenie od 1499 zł netto.
Trzecią propozycją dla odkrywców, poszukujących ciekawych i nie dających się zamknąć w schematach produktów jest niewątpliwie wanna asymetryczna „Lardos”. Ta wanna nie jest skierowana do klienta danej płci czy wieku. Z pewnością jednak będzie ona wybierana przez ludzi nietuzinkowych, którzy nie lubią monotonii, nie boją się eksperymentów w tworzeniu własnej przestrzeni i którzy wiedzą, że każdy element ich domu wyraża ich osobowość. „Lardos” jest wanną, która z powodzeniem będzie idealna dla pary, nie odkrytą „laguną” dla dzieci jak i nieznaną „zatoką” dla pojedynczych użytkowników. Załamane linie, nietypowa stylistyka przestrzeni kąpielowej przy zachowaniu dużej funkcjonalności i ogarnialnych gabarytów daje efekt wanny nowoczesnej i kompletnej. Wanna ta jest dostępna w cenie już od 1199 zł netto. Można ją nabyć również z obudową. Do wszystkich wanien z tej serii dołączane są w cenie nóżki oraz listwy montażowe. <

Aquaform Sp. z o.o. < ul. Kijewo 9 B < 63-000 Środa Wielkopolska < tel.: 061 62 204 11-12 < e-mail: sales@aquaform.com.pl < www.aquaform.eu

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA