Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

29 lipca br. w Centrum Promocyjno-Handlowym Budownictwa w Warszawie odbyło się kolejne seminarium w ramach \"Warszawskich Spotkań Architektów i Projektantów\". Spotkanie adresowane było przede wszystkim do architektów i projektantów, ale także do przedstawicieli firm wykonawczych, dekoratorów wnętrz i instalatorów.

Uczestnicy mogli zapoznać się z nowościami na rynku, z parametrami poszczególnych wyrobów oraz ze sposobami i możliwościami ich zastosowania. Konferencja podzielona została na dwie części. Pierwsza poświęcona była prezentacji uczestniczących w szkoleniu firm, natomiast w drugiej części omówiono nowinki technologiczne. Podczas spotkania odbyła się także dyskusja dotycząca realnych możliwości wykorzystania środków finansowych z Funduszy Strukturalnych.

Jednym z głównych tematów poruszanych na konferencji były sposoby zmniejszenia kosztów stałych eksploatacji budynku.

Spotkania dotyczyły również materiałów dekoracyjnych stosowanych we wnętrzach. Firma Wimark zaprezentowała nową metodę cięcia płytek ceramicznych, która pozwala na tworzenie dowolnych wzorów kombinowanych z wielu kształtów, kolorów oraz rodzajów płytek ściennych i podłogowych. Dzięki tej metodzie cięcia bez problemu można ułożyć rozety czy mozaiki.

W konferencji uczestniczyło około 100 osób. Kolejne spotkanie z tego cyklu odbędzie się 9 września br. w Warszawie. Organizatorem spotkań jest Artbud-expo.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA