Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ponad 50 architektów z Trójmiasta uczestniczyło w Warsztatach Architekta Wnętrz, które odbyły się 11 marca br. w Gdańsku. Swoją ofertę trójmiejskim projektantom wnętrz zaprezentowali również producenci wyposażenia łazienek: Duravit, Intra oraz Vasco. Organizatorem spotkania była firma Meeting Factory.

Ofertę Duravitu zaprezentowała Elżbiela Pękala, przedstawiciel firmy w Polsce. Spośród kilkunastu serii niemieckiego producenta trójmiejscy architekci jako najlepsze - i najbardziej interesujące inwestorów - wskazali serie Starck, Foster i Caro. Projektanci zaznaczali jednak, że nie zawsze ich gust pokrywa się z oczekiwaniami inwestora.

Swoją ofertę przedstawiła również firma Intra Polska - dostawca armatury sanitarnej ze stali nierdzewnej (zlewozmywaków, umywalek i zestawów łazienkowych do obiektów użyteczności publicznej oraz do zastosowań domowych). Umywalki Intry wykonane są w kilku wariantach wykończenia m.in. z połyskiem lustrzanym, satynowym, jako powierzchnie szczotkowane, co czyni ten produkt jeszcze bardziej atrakcyjnym wzorniczo.

Waldemar Tomczuk, prezentujący ofertę Vasco, zachęcał architektów do tego, żeby projektując łazienkę projektowali w niej również grzejniki. Grzejnik - choć nie jest pierwszoplanowym elementem dekoracji łazienki - niewłaściwie użyty może popsuć aranżację.

- Projektanci zgromadzeni na gdańskich Warsztatach Architekta ocenili, że materiały przekazane przez wszystkich producentów będą przydatne w ich pracy. Dobrze ocenili również spotkanie z przedstawicielami technicznymi i handlowymi, ponieważ osobisty kontakt daje szanse na dobrą współpracę między projektantem a dostawcą urządzeń - podsumował spotkanie Konrad Sabal z

Meeting Factory.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA