Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W pierwszy weekend czerwca firma Grudnik zaprosiła mieszkańców Krakowa do swojego salonu łazienek i techniki grzewczej. O płytkach ściennych i podłogowych, armaturze łazienkowej i kuchennej, systemach grzewczych i instalacyjnych można było dowiedzieć się niemalże wszystkiego. I były to informacje \"z pierwszej ręki\", ponieważ w dniach otwartych firmy Grudnik uczestniczyli czołowi producenci z branży wyposażenia łazienek.
 
Podczas trzydniowej imprezy (3-5 czerwca br.) partnerami Grudnika byli m.in.: Roca, Koło, Wavin, Purmo, Murexin, Junkers, Thermaflex, Beretta, KFA, Mira, Ceramika Paradyż, Pool-Spa, Enix, Herz, Danfoss, Oras, Ceramika Końskie, Cerrol, Sanplast, Ariston, Geberit, Grundfos. Firmy nie tylko prezentowały swoją ofertę, ale także organizowały pokazy najnowszych rozwiązań. Ci klienci, którzy w czasie dni otwartych zdecydowali się zrobić zakupy, mogli liczyć na atrakcyjne ceny.

Grudnik zadbał nie tylko o merytoryczno-handlową stronę imprezy, ale także o to, by było ono okazją do weekendowej zabawy i wypoczynku. Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się m.in. pokazy formacji tancerzy-akrobatów, a dzieci rozbawiali klauni i szczudlarze. Ponadto przez cały czas trwania dni otwartych pracownicy firmy Grudnik zbierali pieniądze na pomoc dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA