Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Trend wellness zdobywa sobie coraz większą popularność w Polsce. Trudno obecnie znaleźć dobry pensjonat, hotel czy ośrodek odnowy biologicznej, w którym nie byłoby wanny spa lub kabiny masażowo-parowej. Stały się one niemal standardem, którego oczekują klienci.

Sa popularne dzięki wielofunkcyjności - łączą w sobie zalety różnych typów masażu. Również wyposażenie łazienki w domach jednorodzinnych coraz częściej przypomina widok znany z salonów odnowy biologicznej.

Wśród polskich producentów wanien spa najdłuższą tradycją, a zarazem pozycją lidera, poszczycić się może firma Pool-Spa. Produkty tej marki wyraźnie zaznaczyły swoją pozycję w tym segmencie i stale powiększają w nim swój udział. Wieloosobowe wanny z jej bogatej oferty (11 modeli) są atrakcją już nie tylko hoteli, aquaparków i rezydencji, ale również domów jednorodzinnych.

Kąpiel w wannie spa umożliwia 4-6 osobom relaks i regenerację sił, dzięki pozytywnemu oddziaływaniu masażu wodnego oraz powietrznego. Urządzenia te, produkowane z białego akrylu, mają elektroniczne sterowanie, masaż wodny z regulacją poprzez napowietrzanie oraz masaż powietrzny. Podwodne oświetlenie halogenowe uatrakcyjnia kąpiel. Użytkownicy mogą nastawiać żądaną temperaturę i czas trwania kąpieli. System filtracji oraz rynna przelewowa gwarantują komfort i higienę: woda jest dezynfekowana i filtrowana, dzięki czemu nie trzeba jej wymieniać przed każdą kąpielą.

Atrakcją kolekcji wanien Pool-Spa jest przenośna Catalina, jedyna, którą można instalować na zewnątrz budynku, np. w ogrodzie lub na tarasie. Ta ekskluzywna wanna spa pomieści 4 osoby, a w jej wyposażeniu znajduje się największa ilość dysz do masażu: 24. Dostępna jest - oprócz bieli - w 26 kolorach.

Innym rozwiązaniem dla entuzjastów wellness są kabiny masażowo-

-parowe. Pool-Spa posiada w swojej ofercie 5 modeli, od najmniejszej Penelopy, przez dwuosobową Antygonę aż po połączenie wanny z hydromasażem z kabiną masażowo-parową Dafne Duo. Wykonane z akrylu sanitarnego oraz szkła hartowanego kabiny dostępne są w kolorach white i eurowhite.

Funkcjami urządzenia można sterować ręcznie lub elektronicznie (w zależności od systemu masażu). Wyposażenie stanowi bateria dwu- lub czterofunkcyjna z termostatem, 22 dysze do masażu oraz funkcje łaźni parowej i biczy szkockich. Kabina posiada również funkcję \"alarm\", wentylację, oświetlenie, lustro i wygodne miejsce do siedzenia. Dodatkowo dostępne jest radio sterowane pilotem.

Kąpiel w tym komfortowym urządzeniu, z zastosowaniem funkcji łaźni parowej umożliwia uzyskanie podobnych efektów zdrowotnych i relaksacyjnych jak w tradycyjnej saunie. Oprócz tego urządzenie dysponuje funkcjami masażu wodnego, może również służyć jako zwykła kabina do kąpieli prysznicowej.

Możliwości oferowane przez nowoczesne urządzenia z hydromasażem Pool-Spa są ogromne. Właśnie dlatego, a także dzięki ich doskonałej jakości i precyzji wykonania, cieszą się niesłabnącą popularnością na rynku.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA