Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Novellini

REKLAMA

W ofercie firmy Novellini znajdziemy szeroki wybór wysokiej jakości kabin masażowo-parowych. Od wieków wiadomo bowiem, że kąpiel parowa w naturalny sposób pobudza krążenie krwi, rozluźnia mięśnie i nawilża skórę.
Z tych powodów firma Novellini łączy w kabinach przyjemność masażu wodnego z zaletami kąpieli parowej. Prosta obsługa, łatwy montaż bez użycia silikonu i standardowe wymogi techniczne to kolejne atuty, które czynią te kabiny idealnym kącikiem wellness zarówno do mieszkania jak i domku jednorodzinnego.
Już podstawowa seria New Holiday to małe centrum odnowy biologicznej, które łączy w sobie funkcje sauny, natrysku i hydromasażu. W komplecie występuje brodzik, zadaszenie, wysokiej jakości armatura i generator pary. Występuje w szkle przezroczystym, gotyk oraz esprit. Posiada masaż wodny stóp, pionowy, pleców oraz kaskadę. Oprócz zestawu prysznicowego z regulowaną 3-funkcyjną słuchawką i wysokiej jakości baterii termostatycznej zapewniającej stałą temperaturę wody, kabina posiada radio RDS, praktyczne półki na kosmetyki oraz rozpylacz zapachowy do aromaterapii. Do obsługi radia oraz programowania temperatury i czasu trwania sauny służy wbudowany elektroniczny panel.
Seria ta charakteryzuje się szeroką paletą rozmiarów i wersji wyposażenia. Na uwagę zasługuje fakt, iż klient może na początku zakupić kabinę tylko z funkcją do hydromasażu i dopiero w późniejszym czasie zdecydować się na dodatkowe wyposażenie jakim jest sauna, co niewątpliwie pomaga w planowaniu wydatków i nie od razu obciąża rodzinny budżet.
Inną możliwością korzystania z relaksującego masażu wodnego całego ciała oraz sauny jest zakup kabiny Oceania. Ona również charakteryzuje się szeroką paletą rozmiarów i możliwością wyboru pomiędzy funkcją samego hydromasażu lub połączenia go z sauną. W standardzie klient otrzymuje profile białe lub srebrne według uznania.
Z kolei elementy szlachetnego drewna odnajdziemy w kabinach Nautis i Antis, które ze swoim bardzo bogatym wyposażeniem i nowoczesnym wzornictwem zaspokoją najwybredniejsze gusta i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających entuzjastów wellness.
Na wyposażeniu znajdują się miedzy innymi: dysze do hydromasażu pleców, karku, stóp, radio z RDS, alarm, aromaterapia oraz elektroniczny programator. Hydromasaż dopełnia specjalna kaskada, która dzięki czterem rotacyjnym dyszom umieszczonym w zadaszeniu kabiny tworzy rodzaj wodospadu, który w wyjątkowy sposób masuje całe ciało.
Dodatkowo kabina Antis posiada bardzo funkcjonalne tylne drzwi, dzięki którym nie wychodząc z kabiny sięgniemy np. po ręcznik bądź szlafrok znajdujące się na specjalnym wieszaku lub półeczkach na zewnątrz kabiny.

NOVELLINI Sp. z o.o. < 64-600 Oborniki Wlkp. < ul. Staszica 37 < tel./fax (061) 296 70 32 < www.novellini.pl < info@novellini.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA