Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Wema

REKLAMA

Wema to firma, dla której priorytetem jest jakość, bezpieczeństwo i bezawaryjność oferowanych produktów, a docelowo osiągnięcie najwyższego poziomu zadowolenia klientów. Postawione cele realizuje kładąc nacisk na badania towaru, inwestując w kapitał ludzki oraz korzystając z sugestii klientów.
FIRMA WEMA to jeden z polskich liderów na rynku płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek. W oparciu o wieloletnie doświadczenia funkcjonuje jako prężnie działająca spółka, zatrudniająca ponad 200 pracowników i oferująca produkty w 12 salonach firmowych na terenie całego kraju. Centrum logistyczne Wemy znajduje się w Rumi, skąd towar wysyłany jest do poszczególnych jednostek firmy oraz odbiorców hurtowych, wprowadzających towar do dalszego obrotu. Planowane na czerwiec br. otwarcie kolejnego salonu w Koszalinie, jak również podwojenie dotychczasowej powierzchni oddziału w Bydgoszczy niewątpliwie polepszy dostępność oferowanych produktów.
Aqua-San to pierwsza poznańska impreza targowa, w której wzięła udział firma Wema. Na swoim stoisku zaprezentowała kabiny prysznicowe, ceramikę sanitarną, wanny z hydromasażem, panele natryskowe, kabiny parowe oraz płytki gresowe. Wema jest wyłącznym dystrybutorem większości importowanych produktów.
Uwagę osób odwiedzających stoisko Wemy zwracały szczególnie kabiny prysznicowe. Właśnie w tym segmencie spółka osiągnęła na polskim rynku pozycję liczącego się importera. Kabiny obecne są w ofercie firmy Wema już od 4 lat. W tym czasie dały się poznać jako produkt solidny, o niskiej awaryjności. W odpowiedzi na zapotrzebowanie polskich i zagranicznych klientów asortyment kabin natryskowych jest sukcesywnie rozszerzany i uzupełniany. Obecnie obejmuje 24 modele, zróżnicowane zarówno pod względem kształtu, jak również wypełnienia i koloru profili. Klienci mogą wybierać spośród kabin kwadratowych i półokrągłych, których wypełnienie stanowić może szkło przezroczyste, matowe lub grafitowe. Do wyboru jest też kolor profili – biały bądź chrom. Większość kabin proponowanych przez spółkę Wema posiada drzwi przesuwne, niektóre modele wyposażono w drzwi uchylne. Ponadto część kabin dostępna jest w wersji wyposażonej kompleksowo – z panelem, siedziskiem i armaturą. Kabiny oferowane są w komplecie z brodzikiem, istnieje także możliwość zakupu samej kabiny.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów z miesiąca na miesiąc na rynek wprowadzane są nowe modele ceramiki sanitarnej i wanien. W najbliższym czasie firma Wema zamierza rozszerzyć import o szafki łazienkowe i armaturę sanitarną.
– Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego debiutu na poznańskich targach – mówi Zbigniew Miąskowski, prezes zarządu Wema Sp. z o.o. – Zainteresowanie zwiedzających przeszło nasze oczekiwania. Najczęściej o produkty pytali przedstawiciele polskich i zagranicznych firm handlowych, zainteresowani możliwością ich dalszej dystrybucji. Prezentowane na naszym stoisku kabiny, wanny i ceramika sanitarna przypadły też do gustu projektantom oraz ekipom realizującym obiekty użyteczności publicznej, takie jak hotele czy pensjonaty. To sprawiło, że postanowiliśmy na stałe wpisać udział w poznańskich targach do naszej strategii marketingowo-reklamowej. <

Wema Sp. z o.o. < ul. Grunwaldzka 33 < 84-230 Rumia < tel. (058) 679 56 85 < fax (058) 679 47 54 < wema@wema.pl < www.wema.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA