Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Wema powiększyła sieć swoich punktów handlowych o kolejny salon sprzedaży. 11 listopada br. we Włocławku przy ulicy Komunalnej otwarty został 12 już oddział firmy. Nowy salon Wemy powstał w zaadaptowanym na jego potrzeby budynku przy trasie A1 Gdańsk-Łódź w towarzystwie dwóch hipermarketów.

Powierzchnia ekspozycyjna salonu wynosi ponad 1000 m2. Na magazyn przeznaczono kolejne 1000 m2. W nowym oddziale Wemy zatrudnienie znajdzie 12 osób. W salonie zaprojektowano ok. 60 aranżacji z wyposażeniem łazienek. Prezentowana jest tam szeroka oferta płytek ceramicznych, kabin prysznicowych, wanien akrylowych, ceramiki sanitarnej, baterii, akcesoriów i chemii budowlanej. Z myślą o współpracy z architektami w salonie wyodrębniono też specjalny dział aranżacji z produktami z najwyższej półki. Eksponowane są tam m.in. takie marki jak: TAU Ceramica, Arkana, Gaya Fores i Ceramika Tubądzin.

W nadchodzącym roku planowane jest dalsze rozwijanie sieci salonów Wemy w Polsce północnej.

- Bierzemy pod uwagę Toruń, Łódź, Koszalin i Inowrocław. Obecnie szukamy w tych miastach odpowiedniego obiektu w dobrej lokalizacji - mówi Zbigniew Miąskowski, prezes firmy Wema.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA