Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W sierpniu bieżącego roku  w  firmie Wema S.A. nastąpiły zmiany w jej strukturach. Wema S.A. pozyskała inwestora strategicznego, który wspólnie z dotychczasowymi właścicielami kontynuuje obraną przed laty politykę firmy. Z pewnością wszyscy uczestnicy rynku wiedzą, że poza rozwojem sieci detalicznej Wema S.A. od lat jest liderem rynku hurtowego w Polsce. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i współpracuje z ponad tysiącem firm zaopatrując je w artykuły wyposażenia łazienek.

Zbigniew Miąskowski zasiadający w Zarządzie Wema S.A. przyznaje, że część działalności firmy zajmująca się rynkiem hurtowym jest mu szczególnie bliska. Dzieje się tak dlatego, iż sam przez wiele lat prowadził nadzór nad funkcjonowaniem Działu Sprzedaży Hurtowej. W chwili obecnej podjął się kontynuowania swojego dzieła. Jak sam mówi: firma Wema S.A. jest niekwestionowanym liderem w imporcie wyposażenia łazienkowego z Dalekiego Wschodu, jak również współpracuje z innymi czołowymi producentami na świecie. Oczywiście w stałej ofercie firma posiada także produkty większości  polskich producentów takich jak: Tubądzin, Cersanit, Opoczno S.A., Cerrad, Polcolorit/Marconi, Nowa Gala, Stargres, Ceramika Gres, Ceresit, Sopro itd. Jak mówi Zbigniew Miąskowski, oferta firmy – zarówno asortymentowa, jak i serwisowa – będzie z pewnością stale poszerzana.
Będziemy dążyć do pełnej i kompleksowej obsługi naszych klientów tak, aby w przyszłości byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Pracy jest dużo, ale nasza firma nigdy nie bała się trudnych wyzwań. Nowy usprawniający projekt celów i założeń działu obsługi hurtowej jest już przygotowany i niebawem zaczniemy go wdrażać – dodaje.
Najpilniejszą potrzebą jest w tej chwili ulepszenie i poszerzenie dostępności towaru. Firma ma zamiar staranniej i z odpowiednim wyprzedzeniem planować dostawy tak, aby uniknąć braków towarowych w magazynach. Ze względu na ogólnopolski zasięg działalności jednym z głównych problemów stojących na drodze do dostępności towaru, były trudności logistyczne. To właśnie one mają być wyeliminowane w pierwszej kolejności.
Warto przypomnieć, że Wema S.A. korzystając ze specjalistycznych technik, umiejętności i informacji posiada sprawdzoną koncepcję prowadzenia działalności gospodarczej na zasadach franszyzy – do takiego rodzaju współpracy firma zachęca obecnych, ale przede wszystkim przyszłych kontrahentów. Jak podkreśla Członek Zarządu Wema S.A., w dalszym ciągu będzie kontynuować rozwój kanału hurtowego zwiększając dodatkowo nakłady na działania marketingowe. Postawi także na profesjonalną obsługę klienta i z pewnością będzie dbać o stałą komunikację z kontrahentami, która bezpośrednio przekłada się na budowanie dobrych wzajemnych relacji. <

WEMA USPRAWNIA WSPÓŁPRACĘ
Zbigniew Miąskowski, Członek Zarządu Wema S.A.

Na terenie Polski powstaną nowe magazyny centralne, z których będziemy mogli zdecydowanie częściej i szybciej dostarczać towary do naszych klientów. W celu usprawnienia współpracy z kontrahentami, modyfikujemy system informatyczny tak, aby każdy z naszych odbiorców hurtowych miał pełen wgląd w stany magazynowe Wema S.A. i mógł samodzielnie wygenerować zamówienia, jak również rezerwować towar. Chcemy, żeby klient za pomocą technik informatycznych miał możliwość wglądu w pełną historię dokonanych rozrachunków między naszymi firmami, co z pewnością pozwoli na konstruktywne analizy dotyczące współpracy.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA