Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Pod hasłem White Party 18 czerwca w poznańskim salonie Cermag odbyło się spotkanie dedykowane projektantom.  Marmorin  miał okazję pokazać co rozumie pod pojęciem „czysty design”.
Zgromadzonym w progach salonu Cermagu Poznań gościom zaprezentowano wydarzenie na pograniczu sztuk projektowania i teatru. Było inspirująco, designersko i… niezwykle biało, bowiem znakomita większość zaproszonych pojawiła się w strojach kolorystyką nawiązujących do nazwy wydarzenia. Projektanci mogli nie tylko obejrzeć „na żywo” najbardziej znane produkty Marmorinu – jak wyróżniona tegorocznym red dot honourable mention wanna „Jena” czy laureatka Top Design Award, stojąca wolno umywalka „Wega”. W specjalnie wydzielonej strefie wiedzy  można było dowiedzieć się co wchodzi w skład lanego marmuru, magranitu i solid surface, obejrzeć prezentację producenta, a nawet osobiście sprawdzić  czy zlewy i umywalki faktycznie są tak odporne na zabrudzenia i uszkodzenia jak obiecuje producent. 
Swoją premierę miał też film, w którym Marmorim uchylił  rąbka tajemnicy jak fachowo łączyć  nowoczesne wzornictwo z zaawansowanymi technologicznie materiałami. Wydarzeniu towarzyszył także konkurs projektowy, w którym tematem była oryginalna bryła umywalki. Goście chętnie podjęli wyzwanie, dzięki czemu „na poczekaniu” powstało wiele ciekawych prac. Inspiracją i ważnym elementem scenografii White Party były zdjęcia wykonane przez Szymona Brodziaka dla prestiżowej linii produktów Marmorinu.  

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA