Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

20 i 21 stycznia miała miejsce konferencja handlowa z udziałem dostawców i kontrahentów firmy Vinsar należących do jej sieci franczyzowej. Impreza zorganizowana została w hotelu Spa Jawor w Jaworze koło Bielska-Białej. W gronie 200 zaproszonych gości znaleźli się między innymi reprezentanci takich firm jak Ferro, Danfoss, Hansgrohe, Sanplast, Koło i Roca.
Na program imprezy złożyła się część konferencyjna oraz wieczorny bankiet.
Podczas części konferencyjnej odbyło się między innymi wystąpienie Dariusza Wilczewskiego, prezesa firmy Vinsar. Przygotowano również pokaz aktorskich scenek mających na celu przedstawienie korzyści ze sprzedaży na raty.
Dokonano także oficjalnego podsumowania programu lojalnościowego Vinsar VIP Club, w którym udział wzięło blisko 300 firm. Nagrodami dla laureatów były wycieczki na Wyspy Kanaryjskie, do Egiptu oraz Pragi i Wiednia. Dokonano także prezentacji ofert w specjalnie przygotowanej części targowej.
Wieczorny bankiet uświetnił występ znanego iluzjonisty Macieja Pola. Podczas bankietu odbyło się rozdanie nagród za największe dokonane zakupy oraz dwie licytacje telewizorów LCD.
W trakcie pobytu goście mieli również możliwość korzystania z basenu egipskiego, bilarda oraz lodowiska.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA