Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Kapituła Honorowa Międzynarodowych Targów Poznańskich z okazji 25-lecia konkursu o Złote Medale MTP przyznała Wielkie Złote Medale. Uroczystość wręczenia odbyła się 30 września br. w Teatrze Polskim w Poznaniu.

Wśród 36 nagrodzonych firm znalazły się m.in. Ceramika Paradyż, Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych Atlas oraz Kreisel Technika Budowlana. Laureaci nagrody otrzymali również listy gratulacyjne od prezydenta RP.

Warunkiem udziału w konkursie o Wielki Złoty Medal było zdobycie co najmniej trzech Złotych Medali na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Cztery Złote Medale MTP ma na swoim koncie wyróżniona firma Kreisel, która otrzymała je w 1997 r. (za zaprawę Multi), w 1998 r.

(za system dociepleń Turbo), w 2000 r. (za masę samopoziomującą Renogrunt-BW) i

w 2003 r. (za fugę De Lux). Z kolei Ceramika Paradyż i Atlas trzykrotnie dotąd zostali wyróżnieni najwyższą nagrodą za swoje produkty na MTP. Ceramika Paradyż została nagrodzona w roku 2000 (za płytki podłogowe Syriusz), w 2002 r. (za kolekcję Synopia/Santorini) i w 2004 r. (za kolekcję płytek rektyfikowanych Kasandra/Santiago). Atlasowi Złote Medale przyznano w 1996 r. (za posadzkę samopoziomującą Atlas Sam 200), w 1997 r. (za system ociepleń budynków Atlas Stopter) oraz w 1999 r. (za gładź szpachlową Gipsar). Przyznając Wielkie Złote Medale kapituła brała również pod uwagę kondycję firmy w latach 2000-2003 (m.in. dynamikę sprzedaży, poziom eksportu i zatrudnienia).

Kapituła Honorowa, w skład której wchodziło dwunastu profesorów poznańskich uczelni, wyróżniła w sumie 36 firm z różnych branż. Wszyscy nagrodzeni otrzymali tytuł \"Najlepszego z najlepszych\".

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA