Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Firma WITROCHEM z uwagi na rosnącą stale ilość zamówień i zapytań ofertowych związanych z usługami pokrywania powłokami galwanicznymi stanowiącymi dotychczas dla firmy jeden z dwóch profili działalności i konieczność skupienia się przez to na zadaniach i celach związanych z tego typu usługami, w celu lepszego i racjonalniejszego wykorzystania swojego potencjału w tym zakresie, podjęła decyzję o zaprzestaniu z końcem września br. produkcji akcesoriów łazienkowych.
Jednocześnie firma WITROCHEM zainteresowana jest przekazaniem pałeczki ewentualnemu kontynuatorowi dotychczasowej, ponad 36 lat trwającej nieprzerwanie misji zaspokajania potrzeb klientów, których tylko do tej pory można liczyć w setkach tysięcy osób, i dostarczania im dalej wyrobów najwyższej jakości, nagradzanych wielokrotnie nagrodami oraz wyróżnieniami krajowymi i zagranicznymi.
Dlatego też zainteresowanych nabyciem posiadanych przez WITROCHEM praw autorskich do produkcji dziewięciu kolekcji łazienkowych wykonanych z metalu (Kol.5 HOTEL YELLOW; Kol.7 SEMPRE; KOL.9 ; KOL.10 IMPERIAL; Kol.13 ROSA; Kol.15 LUNA; Kol.17; Kol.18 BOLERO; Kol.20 ALQUATRRO) i dwóch kolekcji wykonanych z tworzywa (KOL No. 4 i KOL No. 6 ) wraz z oprzyrządowaniem i formami prosimy o kontakt mailowy : jacek.jarzabek@witrochem.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA