Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Nowością na rynku produktów łazienkowych jest wanna Aquamarina firmy Pool-Spa, zajmującej się od 12 lat produkcją akrylowych urządzeń kąpielowych z hydromasażem. Aquamarina to duża, asymetryczna wanna narożna, w której wygodnej kąpieli mogą zażywać jednocześnie dwie osoby.

Wannę Aquamarina zaprojektował włoski stylista wzornictwa użytkowego Marcello Cutino, którego produkty sygnowane marką BCF cenione są na całym świecie. Jego zadaniem było stworzenie dla firmy Pool-Spa nowoczesnej i uniwersalnej linii wanien o minimalistycznej formie i oryginalnym wzornictwie. Tak powstała najnowsza kolekcja wanien Cristallo, inspirowana kształtem kryształu. Pierwszą z nowej linii jest symetryczna wanna narożna Diamante. Jej kształt i design docenili już polscy architekci i projektanci wnętrz.

Wzornictwo Aquamarina, utrzymane w minimalistycznej stylistyce, łatwo wkomponować w nowoczesne wnętrze łazienki. Stanowi udane połączenie włoskiego temperamentu i subtelnego w formie designu. Nową linię wanien Pool-Spa charakteryzują proste płaszczyzny, mocno napięte łuki i krawędzie o podwójnych nachyleniach. Prosty, a jednocześnie oryginalny kształt nowej wanny, osiągnięty dzięki ściętemu narożnikowi, pozwala na wkomponowanie jej w pomieszczenie o nieco mniejszych gabarytach. Komfort kąpieli pozostaje przy tym identyczny jak w wannie prostokątnej o podobnych wymiarach, która w łazience zajmuje zdecydowanie więcej miejsca.

Obszerne i odpowiednio wyprofilowane wnętrze wanny pozwala na zamontowanie jednego z siedmiu dostępnych systemów hydromasażu. Osiem wirujących dysz na plecy, pięć kierunkowych dysz po bokach oraz dwie wirujące dysze na stopy gwarantują silny i efektywny masaż wodny całego ciała, który wspomagany jest masażem powietrznym z dna wanny, dotleniającym i wygładzającym skórę. Dodatkową opcją Aquamariny jest perełkowy masaż ozonowy, który przynosi dobre efekty w usuwaniu rozstępów, cellulitu i zmarszczek. Ma on także zastosowanie w leczeniu żylaków oraz chorób skóry, przeciwdziała również wypadaniu włosów. Kąpiel w nowej wannie nie tylko pozwala odpocząć, ale także zachować zdrowie, urodę i witalność. Ma również korzystny wpływ na cerę sprawiając, że wygląda ona młodziej.

Nowa wanna, podobnie jak pozostałe produkty Pool-Spa, wykonana jest z akrylu sanitarnego i dostępna w 20 kolorach. Możliwe jest też zamówienie wanny z ochroną antybakteryjną Microban. Aquamarina o pojemności 365 l (rozmiar 120x175 cm, głębokość 50 cm) kosztuje 2 604 zł. Cena wanny z hydromasażem (w zależności od zainstalowanego systemu) wynosi od 5 850 zł do 18 782 zł brutto.

Firma Pool-Spa istnieje od ponad 10 lat. Obecnie w 100% należy do hiszpańskiej grupy kapitałowej Roca Sanitario SA, wchodzącej w skład holdingu Corporation Empresarial Roca SA, która jest także właścicielem gliwickiej fabryki ceramiki sanitarnej Roca Polska. Marka Pool-Spa znana jest w dużej części Europy. Przedsiębiorstwo blisko 30% swojej produkcji sprzedaje w Danii, Norwegii, Szwecji, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Rosji, na Łotwie, Litwie, Białorusi i Ukrainie. Wanny i związane z hydromasażem akcesoria eksportowane są również do Holandii, Belgii, Niemiec i na Węgry.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA