Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Konkurs Dobrze Wnętrze zorganizowany przez warszawskie Centrum Wyposażania Wnętrz Home City wzbudził zainteresowanie u blisko 40 architektów. Tyle prac wpłynęło do 19 grudnia, dnia w którym zakończyło się przyjmowanie konkursowych propozycji. Konkurs to kolejna po targach inicjatywa Home City na promocję miejsca i firm, które się tam znajdują.
Uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować aranżację wnętrza w dwóch kategoriach: salon, jadalnia i kuchnia oraz sypialnia, garderoba i łazienka. Chętni mogli oczywiście zgłosić prace w obu z nich.
Jednym z warunków udziału w konkursie było wykorzystanie w pracach minimum pięciu produktów wyposażenia wnętrz dostępnych w Home City.
A wybór był duży, bo znajduje się tam ok. 30 sklepów oferujących wszelkie produkty niezbędne w wyposażaniu domów: od dywanów przez meble po ogrzewanie.
Główną nagrodą w konkursie jest 5 tys. zł dla laureata każdej z dwóch kategorii. Oprócz tego jury – obrady planowane są na 24 stycznia – przyzna nagrodę specjalną  w wysokości 2 tys. zł (za wykorzystanie produktów z Home City) i wyróżnienia. Dodatkową promocją autorów będzie prezentacja ich propozycji podczas Gali Finałowej, w pismach branżowych oraz na pokonkursowej ekspozycji na terenie Centrum Home City.  Wielką Galę Finałową zaplanowano na 28 lutego. Patronat honorowy nad konkursem objął warszawski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich. 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA