Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Woda w trakcie pokonywania drogi do nas wiele widziała, dajmy jej więc taką armaturę, która umożliwi opowiedzenie nam o tym.

Baterie Hansacanyon gwarantują otwarty, swobodny strumień, którego kolor w zależności od temperatury wypływającej wody świeci na niebiesko lub czerwono. Bateria jest w pełni sterowana elektronicznie. Jej bezkompromisowe wzornictwo wnosi geometryczną formę do łazienki. W przyszłości będzie się mówiło o okresie przed powstaniem armatury Hansacanyon i o czasach, które nastały po jej narodzinach.

Z kolei bateria Hansamotion posiada specjalnie wyprofilowaną wylewkę. Spływająca po niej woda daje uczucie obcowania z naturą, wywołując wśród użytkowników nowe, pozytywne emocje. Gdy woda \"marzy\" o naturze, świeżości, swoich korzeniach, przychodzi jej na myśl położone gdzieś w odległych górach, pośród natury małe źródełko... bądź armatura Hansamotion.

Woda może przyjmować wiele form. Dzięki armaturze Hansaronda Style przyjmuje jedną z najpiękniejszych. Jest to prosta w formie armatura o bardzo rozbudowanym asortymencie. Zamiast klasycznego perlatora może być w niej zastosowany wypływ kaskadowy. Ten wariant armatury ukazuje formę wypływającej wody przypominającą nowoczesny wodospad, kaskadę. Istnieje możliwość doboru uchwytów otwartych, pełnych lub ze szkłem matowym.

Powyższe przykłady ukazują, że dla Hansy liczy się nie tylko forma baterii, ale również kształt wypływającej wody, zabawa strumieniem oraz uczucia i emocje użytkowników.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA