Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Woda to życie - to hasło niezmiennie pozostaje myślą przewodnią firmy Hansa. Podczas frankfurckich targów ISH zaprezentowała ona nowe produkty, które w najwyższym stopniu wyrażają tę ideę.

Jedną z nowości frankfurckiego spotkania była linia baterii Hansastela. To kompletna seria armatury łazienkowej zaprojektowana przez Bruno Sacco i Reinharda Zetsche. Zredukowane architektonicznie i jednocześnie harmonijne wzornictwo daje wodzie wiele miejsca na swobodny wypływ. Szeroki, naturalny strumień opada miękko ze specjalnie zaprojektowanej wylewki o kaskadowym wypływie.Hansastela łączy w sobie funkcjonalność, łatwą obsługę, innowacyjną technikę i bezkompromisowe wzornictwo. Najlepszym przykładem tego jest oryginalny - tak pod względem wzorniczym, jak i technicznym - uchwyt baterii. Wbudowany wkład z płytkami ceramicznymi steruje wypływem i temperaturą wody na zasadzie działania joystick\'a. Rozwiązanie to zapewnia lekkie i precyzyjne funkcjonowanie uchwytu. 
Kolejną - niezwykle charakterystyczną - nowością Hansa była przeźroczysta główka natryskowa Hansaclear. To produkt, który zapewnia prawdziwą bliskość z wodą - jej wypływ wewnątrz główki jest całkowicie widoczny. Wariant Hansaclear lux wyposażony w diody LED, które oświetlają strumień, dodatkowo uatrakcyjnia tę swoistą zabawę z wodą. Co więcej - kolorów podświetlających wodę jest kilka. Zmienia się je za pomocą odpowiedniego przycisku. Hansaclear występuje w wariancie jedno-, dwu- lub trzystrumieniowym. Różne są także rodzaje strumienia: od igiełkowego, poprzez łagodny, do masującego.
Nowa seria Hansaprado to natomiast wyraz wartości, którymi od lat kieruje się Hansa przy tworzeniu kolejnych produktów. Funkcjonalność, długotrwałość użytkowania i wzornicza prostota - to cechy, które najlepiej określają tę linię. Jej design pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz łazienkowych. Natomiast zastosowane rozwiązania: wysokiej jakości korpusy mosiężne, wkład sterujący Hansaeco, a także wykorzystanie technologii Hansahomeox umożliwiającej przezbrojenie bez konieczności uszkodzenia tynku, gwarantują wysoką jakość armatury.
Prezentowane produkty, to tylko niewielki wycinek spośród szerokiej gamy nowości 2007 marki Hansa. Wszystkie jednak oddają to, co dla produktów spod znaku Hansa jest najbardziej charakterystyczne Đ przywiązanie do wartości jaką stanowi woda, odpowiedzialność za atrakcyjny design produktów oraz ich wysoką jakość.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA