Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Pool-Spa – organizator konkursu SPA ART – oficjalnie ogłosiła wyniki jego ostatniej edycji. Uroczysta gala odbyła się 3 sierpnia w restauracji Jazz Hotl w Warszawie.
Imprezę poprowadzili Agnieszka Kołogrecka z agencji Po Prostu PR oraz Kamil Sadowski, szef marketingu w firmie Pool-Spa. W czasie gali obejrzeć można było prezentację wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych prac. Wspomagała ją dodatkowo prezentacja multimedialna uzupełniona o wybrane przez przedstawicieli Pool-Spa najciekawsze projekty konkursowe. Atrakcją spotkania była prezentacja nowości Pool-Spa. Zaprezentowano wannę „Corazon” oraz panele „Thubois”, „Iris” oraz „Bonjo”. Natomiast w ogródku plażowym restauracji ustawiono jedną z produkowanych przez Pool-Spa wanien spa – „Marinę”. 
Tematem tegorocznej edycji konkursu SPA ART był design pulpitu sterującego do wanny z hydromasażem. Obrady jury konkursu odbyły się 23 czerwca br. Jury obejrzało ponad 50 prac. Pierwszą nagrodę w wysokości 10 tys. zł przyznano Łukaszowi Tabakowskiemu za projekt „SPAring”. Druga nagroda (5 tys. zł) trafiła do Macieja Dyląga i Marty Hausman za projekt o numerze godła 300582. Bartłomiej Matuszek i Ryszard Poniedziałek to autorzy projektu „Drop”, który zajął trzecie miejsce w konkursie (2 tys. zł). Jury zadecydowało także o przyznaniu dwóch równorzędnych wyróżnień (każda nagroda to tysiąc zł): projektowi „Natrix” autorstwa Piotra Janasa oraz pracy o numerze godła 2150 Joanny Kołaty i Michała Zawieruho. Prezentacja nagrodzonych prac na s. 57-59.  

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA