Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Poolspa uruchomiła wyspecjalizowany serwis poświęcony przenośnym wannom SPA. Od października pod adresem www.spa.poolspa.pl internauci w łatwy i szybki sposób znajdą informacje na temat przenośnych produktów SPA sygnowanych marką Poolspa.
Oryginalna szata graficzna serwisu i prosta, intuicyjna nawigacja, zapewniają szybki i łatwy dostęp do interesujących informacji na temat przenośnych urządzeń SPA oraz korzyści płynących z hydromasażu, muzykoterapii i chromoterapii. Strona bogata w porady odnośnie instalacji i użytkowania, opisy techniczne i zdjęcia powstała z myślą o salonach odnowy biologicznej, centrach spa&wellness, sanatoriach, hotelach, aquaparkach i klientach indywidualnych.
Na www.spa.poolspa.pl producent udostępnił katalogi i cenniki, które można ściągnąć w wersji PDF lub zamówić ich wydrukowany odpowiednik. W serwisie wskazane również zostały wyspecjalizowane centra SPA, na terenie całej Polski, w których przeszkolona kadra sprzedawców doradzi jak dobrać odpowiedni dla siebie model.
Poolspa od prawie dwudziestu lat popularyzuje ideę wellness w Polsce. Hydromasaż jest doskonałym sposobem na poprawę nastroju, działa leczniczo, pomaga walczyć z nadwagą i złym samopoczuciem. Nowością na naszym rynku są urządzenia wykorzystujące lecznicze i relaksacyjne właściwości wody, powietrza, światła i muzyki, dlatego popularyzujemy modele umożliwiające poza hydroterapią również muzykoterapię i chromoterapię. Stworzona przez nas strona internetowa ma doradzić jak dobrać i gdzie zobaczyć właściwy dla siebie model – mówi Radomir Buksza, wellness product manager w Poolspa. 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA