Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Strona www.flexxboxx.pl to kompendium wiedzy na temat uniwersalnego modułu podtynkowego KLUDI FLEXX.BOXX. Znajdziemy na niej przede wszystkim szczegółowy opis techniczny modułu, który wyjaśnia role kluczowych elementów składowych oraz wynikające z tego dla użytkowników i instalatorów korzyści.
Instalatorzy, którzy chcą dowiedzieć się w jaki sposób prawidłowo montować KLUDI FLEXX.BOXX oraz elementy natynkowe, mogą zapoznać się z niestandardowymi instrukcjami montażu. Są one przedstawione w postaci zdjęć „krok po kroku” oraz filmów. Ciekawym narzędziem jest też prezentacja modułu w trybie panoramicznym.
W zakładce „Do pobrania” znajdziemy m.in. kompletny katalog rozwiązań podtynkowych KLUDI wraz z 40 gotowymi schematami montażowymi. W tym katalogu w sposób przejrzysty podane zostały podstawowe informacje na temat KLUDI FLEXX.BOXX, a ponadto instalatorzy i klienci otrzymują propozycje gotowych zestawów natryskowych i wannowo-natryskowych z listami elementów. To zdecydowanie ułatwia wybór armatury, jej zakup i montaż.
Na stronie www.flexxboxx.pl znajduje się również kompletna lista modeli armatury KLUDI, montowanych przy użyciu KLUDI FLEXX.BOXX.
Strona www.flexxboxx.pl to przede wszystkim źródło wiedzy dla dystrybutorów sprzedających produkty KLUDI, instalatorów, a także dla konsumentów rozważających skorzystanie z rozwiązań podtynkowych.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA