Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Uruchomiony został nowy serwis Grupy SBS – promuje on firmę oraz marki produktów należących do Grupy: „Delfin” i „Keller”. Nowy serwis www.grupa-sbs.pl jest bardziej przyjazny dla użytkowników. Internauci znajdą tu m.in. informacje praktyczne z danymi ułatwiającymi kontakt, aktualności z życia firmy, informacje dla nowych partnerów oraz dane i opisy wszystkich firm będących w Grupie SBS. Na ich temat z nowej strony www można teraz ściągać informacje w formie gotowych plików. Znajdują się w nich szczegółowe informacje na temat produktów wraz ze zdjęciami i opisami oraz katalog.
Na stronach znajduje się także szczegółowa informacja na temat programu „Profi-Ty Pełna Kasa” (zasady i regulamin), można także obejrzeć materiały reklamowe programu. Kolejną grupą są informacje i artykuły, zamieszczane w prasie. W serwisie znależć można także informacje do wykorzystania dla prasy, takie jak notatki z życia firmy czy materiały wizualizacyjne i logotypy Grupy.
Nie pominięto także dostawców, którzy pojawiają się w formie listy, z której można wejść do katalogu ich produktów lub bezpośrednio na poszczególne strony internetowe.
Utworzono także strony www.markadelfin.pl, www.markakeller.pl, gdzie zamieszczone zostały szczegółowe informacje na temat produktów marek Delfin i Keller. Strony zawierają dane techniczne oraz zdjęcia wszystkich produktów sprzedawanych pod tymi markami.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA