Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Stary adres, nowa jakość – tak w skrócie można określić zmianę, jaka zaszła na naszej witrynie internetowej. Zmieniona graficznie strona internetowa www.magazynlazienka.pl jest teraz jeszcze bogatsza w informacje i łatwiejsza w nawigacji.
Oprócz aktualnego wydania „Łazienki” i obszernego, stale uaktualnianego serwisu branżowych wiadomości witryna zawiera też nowe elementy. Są to m.in. opinie uczestników rynku komentujące istotne dla branży zjawiska oraz przeglądy produktów i ciekawych technologii. Zwłaszcza „bezpośredni głos branży” to naszym zdaniem cenny i wartościowy składnik naszej strony.
Nowym elementem, który – mamy nadzieję – także zainteresuje branżę są raporty i teksty o charakterze analitycznym opisujące i porządkujące rynek. Zdecydowaliśmy się też wzbogacić naszą stronę o prezentacje wnętrz łazienek (z każdego wydania „Łazienki” będziemy prezentować jeden ciekawy projekt) oraz o akcent wzorniczy.
Przydatnym narzędziem w codziennej pracy będzie na pewno lista firm zawierająca dane teleadresowe, wykaz aktualnych imprez targowych oraz kontakty do projektantów współpracujących z „Łazienką”.
Dzięki nowym rozwiązaniom technicznym dotarcie do informacji będzie teraz jeszcze łatwiejsze. Wprowadziliśmy m.in. inteligentne wyszukiwanie frazami.
Mamy nadzieję, że nasza nowa strona zyska Państwa aprobatę i nadal będzie stanowiła podstawowe źródło informacji o branży.
(AN)

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA