Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Łazienki w naszych domach coraz częściej przypominają eleganckie salony kąpielowe. Funkcjonalność sprzętów w dalszym ciągu pozostaje na pierwszym miejscu, ale liczy się dla nas także estetyczny wygląd i ciekawy design. Dlatego też, tak popularne w ostatnim czasie stały się systemy odwodnień prysznicowych. Rozwiązanie to stanowi nowoczesną i wygodną alternatywę dla klasycznych brodzików.  Firma KESMET oferuje szeroki wybór produktów, który pomoże nam stworzyć wymarzoną łazienkę.

Wśród odwodnień prysznicowych, możemy wyróżnić odpływy liniowe. Dzielą się one na takie, które posiadają ozdobną maskownicę lub są przeznaczone do zabudowy płytką. Oba typy dostępne są w wersji z syfonem metalowym, bądź plastikowym.

ODWODNIENIA PRYSZNICOWE Z MASKOWNICĄ. Czym charakteryzują się odwodnienia z maskownicą? Przede wszystkim wykonane są całkowicie ze stali nierdzewnej. Firma KESMET oferuje szeroką gamę ozdobnych pokryw do wyboru – aż 10 wzorów, w tym możliwość wykonania pokrywy z dowolnym napisem. Wyjmowany syfon ułatwia czyszczenie, a wysoka jakość wykończenia gwarantuje wiele lat bezawaryjnej eksploatacji. Niestandardowe wymiary dostępne są na zamówienie klienta, tak więc odpływ liniowy można dopasować do praktycznie każdej łazienki.

ODWODNIENIA PRYSZNICOWE DO ZABUDOWY PŁYTKĄ. Tego typu odwodnienie sprawdzi się idealnie w miejscu, gdzie nie chcemy aby odpływ był widoczny. Po zamontowaniu odpływu widoczna zostaje jedynie wąska szczelina. Jest to doskonałe połączenie funkcjonalności z estetyką. Opływ doskonale spełnia swoje zadanie, a jest praktycznie niezauważalny. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów firma KESMET oferuje odpływy w różnych rozmiarach. Unikalny projekt syfonu metalowego sprawia, że odwodniania firmy KESMET są najniższe na rynku i mają wysokość jedynie 65 mm.

WPUSTY  PODŁOGOWE PUNKTOWE. Branża odpływów łazienkowych w Polsce rozwija się bardzo szybko. Chcąc spełniać wymagania klientów standardowe wpusty podłogowe także musiały się zmienić. Zmiana ta dotyczyła głównie materiałów, z których były wykonywane. Plastik został wyparty przez stal nierdzewną. Dziś wpusty punktowe wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, wyglądają estetycznie, a przy tym doskonale spełniają swoją rolę. Firma KESMET przygotowała nową linię odpływów punktowych, które doskonale wpisują się w obecne trendy. Odpływy dostępne są w różnych rozmiarach, wykonane całkowicie ze stali nierdzewnej. Podobnie jak w przypadku odwodnień liniowych producent oferuje opcję na syfonie plastikowym lub metalowym. Można zdecydować się na jedną z  siedmiu dekoracyjnych pokryw, bądź kupić odpływ przeznaczony do zabudowy płytką, tak samo jak w przypadku odwodnień liniowych.
Najwyższa jakość produktów oferowanych przez firmę KESMET wyznacza nowe trendy w nowoczesnych łazienkach. Przy produkcji tego typu odwodnień, firma dba o detale wykończenia. Każde odwodnienie jest z wykonane z najwyższą dokładnością co sprawia, że po zamontowaniu go w łazience, jesteśmy w pełni zadowoleni z wyboru.

KESMET
ul. 17 stycznia 7 A
42-160 Krzepice
tel. 34 317 55 93
fax. 34 360 80 95
biuro@kesmet.eu
www.kesmet.eu


 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA