Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Już po raz kolejny renomowane biuro projektowe Sottsass Associati z Mediolanu stworzyło dla firmy Kaldewei brodzik prysznicowy o niepowtarzalnym charakterze. CONOFLAT to prosta forma z mocno zaakcentowanymi detalami. 

Brodzik wykonany z 3,5 mm stali emaliowanej Kaldewei jest niezwykle płaski, jego głębokość to zaledwie 2,3 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do zabudowy w płaszczyźnie podłogi. Specjalny syfon ukryty pod emaliowaną przykrywą nadaje mu wyrafinowany design, zapewniając jednocześnie wyjątkową wygodę, gdyż nie wystaje ponad jego powierzchnię.
Dodatkowo modna paleta kolorów matowych sprawia, że brodzik CONOFLAT idealnie komponuje się z różnymi typami podłóg. Brązowy Ancona pasuje do ciemnego drewna, szary Catania pasuje do granitu,  szary Perl do surowego betonu, biały Arktis do wielkoformatowych płytek, szary Pasadena do płytek o odcieniu metalicznym, antracyt City pasuje do łupków, a czarny Lava matowy do parkietów czarny dąb.
Poza walorami estetycznymi w brodziku CONOFLAT skupiono się również na rozwiązaniach technicznych. Brodzik jest dostępny aż w 17 rozmiarach, począwszy od niewielkich zabudów 80x90 cm, a skończywszy na dużych strefach prysznicowych o wymiarach 140x100 cm. Dodatkowo brodzik może być opcjonalnie wyposażony w ramę ESR II, w formie „rynienki”, która spełnia funkcję drenażu zapobiegając wnikaniu wilgoci pod płytki.
Brodzik CONOFLAT to uzupełnienie dla wanny CONODUO. Silnym elementem skupiającym uwagę w wannie jest emaliowana pokrywa odpływu umieszczona pośrodku i pokrętło syfonu w kolorze wanny. Dwa identycznie uformowane podparcia pleców umożliwiają kąpiel we dwoje.  Wanna CONODUO została zaprojektowana także z jednoelementową obudową wolnostojącą, która w swojej formie również zachowuje pełną prostotę i stylistycznie doskonale komponuje się nie tylko z wanną, ale także z brodzikiem CONOFLAT. CONODUO dostępne jest w 4 rozmiarach: 170x75 cm; 180x80 cm; 190x90 cm; 200x100 cm.
I wanna i brodzik są laureatami nagród magazynu „Łazienka” w konkursie „Łazienka – Wybór Roku”.
Na wszystkie produkty z 3,5 mm stali emaliowanej Kaldewei udziela 30-letniej gwarancji.«

Kaldewei Polska Sp. z o.o., ul. Słowikowskiego 1 A, 05-090 Raszyn, tel. (22) 720 16 03, www.kaldewei.pl, e-mail: poczta@kaldewei.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA