Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Po raz kolejny białostocka firma Akcess, dystrybutor płytek ceramicznych w regionie północno-wschodniej Polski, zorganizowała spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla swych kooperantów. Tym razem współorganizatorem, a zarazem gospodarzem spotkania, był producent płytek ceramicznych Zakłady Płytek i Wyrobów Sanitarnych - Jacek Pilch z Jasienicy.

Choć historia współpracy obu firm sięga początku lat dziewięćdziesiątych, to wspólne spotkanie szkoleniowe zostało zorganizowane po raz pierwszy. Dzięki niemu uczestniczący w dwudniowym spotkaniu projektanci oraz najwięksi partnerzy handlowi firmy Akcess mogli zapoznać się nie tylko z aktualną ofertą rynkową Ceramiki Pilch, ale także zwiedzić hale produkcyjne i laboratoria, w których powstają nowe pomysły i kolekcje. Uczestnicy spotkania jako pierwsi mieli też okazję do obejrzenia nowych wzorów, których rynkowa premiera planowana jest na najbliższe miesiące.

Poza częścią oficjalną organizatorzy spotkania zorganizowali też bogaty program rozrywkowo-rekreacyjny. Zaproszeni goście zostali zakwaterowani w hotelu w Wiśle i mogli korzystać ze znajdujących się w nim udogodnień, a także innych przygotowanych atrakcji rekreacyjnych, spośród których wymienić można jazdy quadem czy grę w paintball.

- Choć wyjazd w tak dużym gronie organizowaliśmy już nie po raz pierwszy, to jednak poziom przygotowań ze strony Zakładu z Jasienicy był dla nas swego rodzaju miłym zaskoczeniem. Potwierdzenie mych słów stanowią przekazywane nam oznaki zadowolenia wyrażane przez zaproszonych gości - stwierdziła pytana o podsumowanie spotkania Joanna Kleszczewska z firmy Akcess.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA