Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
7 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się spotkanie zorganizowane przez firmę Polcolorit, na którym podano wyniki finansowe spółki za III kwartał 2007 r. Udział w nim wzięli m.in. Wiktor Marconi, prezes zarządu Polcolorit S.A. i Witold Pandel, dyrektor finansowy Polcolorit S.A.
Spółka Polcolorit S.A. wypracowała w III kwartale tego roku zysk netto w wysokości 2 789 000 zł. Wyniki sprzedaży osiągnięte przez Grupę Polcolorit na rynku krajowym na koniec III kwartału 2007 r. wyniosły 44 804 tys. zł, co stanowi wzrost o 47% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego, kiedy to Grupa Polcolorit osiągnęła przychody wysokości 30 573 tys. zł.
Sprzedaż na rynkach eksportowych po III kwartale 2007 roku wyniosła 33 709 tys. zł, co stanowi  wzrost o 13% względem analogicznego okresu roku 2006 (29 743 tys. zł). Oznacza to łączny wzrost przychodów ze sprzedaży względem trzech kwartałów 2006 r. o 30%.
- Oczywiście bardzo mnie cieszą tak dobre wyniki spółki, są one bowiem potwierdzeniem tego, że zmiany, które zapoczątkowałem w styczniu tego roku, obejmując funkcję prezesa zarządu Polcolorit S.A., zaczęły przynosić spodziewane efekty. Polcolorit jest coraz bardziej widoczny na rynku, a klienci zaczynają  doceniać nasze produkty, co ma swoje odzwierciedlenie w rekordowych wynikach sprzedaży Polcolorit w ostatnich miesiącach – powiedział Wiktor Marconi.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA