Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Firma Grudnik zaprasza wszystkich do udziału w nowej edycji promocji „Podbij świat z Grudnikiem”. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, m.in. wyjazdy na Wyspy Kanaryjskie, na narty we włoskich Dolomitach oraz wyjątkowa wyprawa do Meksyku.
Aby skorzystać z promocji należy wypełnić zgłoszenie (do pobrania ze strony internetowej firmy) oraz spełnić wymogi stawiane przez regulamin promocji. Akcja trwa od początku sierpnia do końca bieżącego roku.
Podstawą ubiegania się o nagrody jest dokonanie zakupów w firmie Grudnik na kwoty znacząco przewyższające wartość w okresie bazowym (sierpień-grudzień roku zeszłego). Aby uzyskać bilet na wyjazd na Wyspy Kanaryjskie bądź w Dolomity (nagroda standard) należy dokonać zakupów wyższych o kwotę 120 tysięcy zł  netto w porównaniu z okresem bazowym bądź też dokonać zakupów na kwotę 300 tysięcy zł, niezależnie od ich wartości rok temu. Nagrody standard mogą być wymieniane na nagrody specjalne (wyjazd do Meksyku) według przelicznika: 2 nagrody standard = 1 nagroda specjalna.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA