Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Fundacja Rzecz Piękna, stowarzyszenie Projektantów Form Przemysłowych oraz Instytut Adama Mickiewicza zaprosiły projektantów - zawodowców, jak i studentów - do udziału w wystawie polskiego wzornictwa, będącej częścią ekspozycji Biennale Projektowania w Sanit-Etienne we Francji. Wystawa, która ma się odbyć w dniach 6-14 listopada 2004 r. będzie jednym z wydarzeń kulturalnych sezonu polskiego we Francji, zatytułowanego Nova Polska 2004.

Temat wystawy \"Wobec konsumpcji\" ma być według organizatorów okazją do przemyślenia problemów dotykających projektantów, jako osób współodpowiedzialnych za współczesny styl życia i postawy wobec świata.

Na wystawę należy przysyłać prace wykonane w formacie 3D. Prace mogą pochodzić z różnych dziedzin designu. Dokumentację prac w formie obrazów cyfrowych wraz z krótkim opisem (do 1000 znaków) należy przesłać na płycie CD razem z kartą informacyjną na adres organizatorów. Dopuszczalne są także prace na papierze w formacie A4. Wybrane do zaprezentowania na wystawie projekty będą prezentowane w formie wyrobów, prototypów lub modeli zrealizowanych przez autorów albo producentów.

Prace i ich dokumentację na CD należy przesłać do 19 kwietnia 2004 r. Komisja selekcjonująca ogłosi swój werdykt 30 kwietnia 2004 r. Termin przesłania gotowych prac zakwalifikowanych do wystawy upływa 31 maja br.

Karta informacyjna dostępna jest na stronie www.st-etienne.diz.pl

Więcej informacji na www.artschool-st-etienne.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA