Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Tradycją stało się już, że co roku firma Acquastyle organizuje latem spotkanie szkoleniowe adresowane do swoich partnerów handlowych. W tym roku odbyło się ono w dniach 19-21 czerwca w hotelu Amax w Mikołajkach.
Jak zwykle Acquastyle zadbała nie tylko o merytoryczną część szkolenia. Dołożyła też starań, aby szkoleniowy wyjazd na drugi kraniec Polski był okazją do przyjemnego spędzenia czasu. Tak więc uczestnicy mieli okazję do wspólnej zabawy, grillowania, rejsu statkiem – repliką XIX-wiecznego żaglowca, a także przejażdżek bryczkami.
Acquastyle jest generalnym dystrybutorem w Polsce firm: Glass Idromassaggio (włoski producent wanien i kabin z hydromasażem), Damixa (duński producent armatury) oraz Inda (włoski producent akcesoriów łazienkowych).
W trakcie szkolenia firma zaprezentowała zaproszonym gościom najnowsze rozwiązania w ofercie poszczególnych producentów. Omówiono m.in. poszerzoną ofertę wanien i kabin z linii „Idroform” firmy Glass Idromassaggio, nowatorski system wymiany armatury bez potrzeby zamykania wody (x-change) firmy Damixa oraz zaprezentowano nową baterię kuchenną tego producenta z serii „Ilusion”. Wszystkie zaprezentowane produkty trafią na rynek na przełomie sierpnia i września br. 
(AN)
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA