Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W dniach 23– 30 września białostocka firma Consus we współpracy z Ceramiką Nowa Gala i STO-Ispo zaprosiła architektów z czołowych biur projektowych regionu podlaskiego na wspólny wyjazd do Turcji. Spotkanie miało miejsce w luksusowym hotelu tuż przy pięknej plaży miasta Alania.
Jednym z celów wyjazdu było przedstawienie nowości w asortymencie, przekazanie informacji związanych z branżą płytek ceramicznych oraz prezentację nowych technologii stosowanych obecnie w budownictwie. Była to również idealna okazja do zacieśnienia współpracy pomiędzy uczestnikami spotkania oraz dyskusji i wymiany doświadczeń na temat bieżącej sytuacji w branży budowlanej w kraju i zagranicą.
Program obejmował także zwiedzanie zabytków m.in. najlepiej zachowanego teatru antycznego w Aspendos, czy też Perge – pozostałości jednego z najstarszych ośrodków na tym terenie, wspaniale zachowane fragmenty miasta z okresu rzymskiego. Niezapomnianym doświadczeniem było również poznawanie przebogatej lokalnej kuchni i tureckiej kultury.
Atmosfera wakacji i dobry nastrój sprzyjały twórczej wymianie doświadczeń oraz zacieśnianiu więzi współpracy. Zarówno organizatorzy, jak i zaproszeni goście zaliczają wyjazd do bardzo udanych i owocnych spotkań.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA