Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Na początku czerwca firma Ferro SA zaprosiła grupę dziennikarzy wydawnictw branżowych do odwiedzenia fabryki firmy Novaservis, która mieści się w czeskim Znojmo. Od kwietnia tego roku Ferro, po zakończonej sukcesem akwizycji, stało się właścicielem tego największego czeskiego producenta armatury i akcesoriów łazienkowych – obecnie należy do niego niemal 43% czeskiego rynku baterii. Dodatkowo firma zapowiada dalszą ekspansję na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
Obecnie realizowany jest proces integracji struktur obu firm. Ferro i Novaservis zachowają odrębność marek na rodzimych rynkach. Jednym z efektów tych działań będzie wprowadzenie na polski rynek wybranych kolekcji baterii i akceso-riów łazienkowych z bogatej oferty czeskiej firmy. Jako pierwsze do Polski mają trafić baterie z kolekcji #„Metalia” i „Titania” oraz akcesoria z kolekcji „Novatorre”.
Fabryka firmy Novaservis to duży, nowoczesny zakład z własną hutą szkła, gdzie wytwarzane są m.in. elementy wybranych kolekcji akcesoriów łazienkowych. Dumą zakładu jest zautomatyzowany magazyn, który pozwala na minimalizację czasu realizacji zamówień i praktycznie wykluczenie możliwości pomyłek.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA