Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

„Łazienka – Wybór Roku 2007” – to szósta edycja konkursu, do którego chcemy Państwa zaprosić.
W założeniu jest to konkurs na najlepsze produkty wyposażenia łazienki. Chcemy promować te produkty dostępne na naszym rynku, które wyróżniają się jakością, wzornictwem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Jednocześnie pragniemy wyróżniać te firmy, które w odpowiedzialny sposób wprowadzają na rynek swoje wyroby. Mamy nadzieję, że przyznane do tej pory tytuły „Łazienka – Wybór Roku” dają branży czytelny komunikat, jakie produkty są warte uwagi i jacy producenci warci są zaufania.
Przez ostatnie pięć lat konkurs „Łazienka – Wybór Roku” cieszył się znacznym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że i tym razem tak będzie. My ze swej strony dołożymy starań, aby wybory „Łazienki” były jak najbardziej obiektywne. Zapraszamy do udziału w konkursie.
Konkurs rozpoczyna się 15 stycznia 2007 roku. Termin zgłaszania produktów upływa 2 marca.  Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie tytułów „Łazienka – Wybór Roku 2007” nastąpi w kwietniu br.  Pełną wersję regulaminu i formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.magazynlazienka.pl

Mariusz Nieścior
redaktor naczelny
miesięcznika „Łazienka”

KATEGORIE KONKURSOWE
W edycji 2007 zgłoszone produkty będziemy rozpatrywać w 15 kategoriach. Są to: ceramika sanitarna, baterie, wanny, kabiny prysznicowe, zestawy prysznicowe, panele prysznicowe, urządzenia do hydromasażu (wanny, kabiny), akcesoria, meble, grzejniki łazienkowe, podgrzewacze wody, płytki ceramiczne, instalacje łazienkowe, kleje do płytek, wyposażenie dla niepełnosprawnych.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA