Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Technic Industry

REKLAMA

Seria kabin masażowo-parowych Victory Spa to produkty specjalistyczne, które umożliwiają poprawę naszego codziennego samopoczucia i korzystnie wpływają na poprawę i utrzymanie właściwej kondycji zdrowotnej. Masaże oraz „leczenie” parą w kabinach Victory Spa łączy w sobie korzyści płynące z komfortu i prywatności naszych mieszkań, zapewniając jednocześnie prawdziwy relaks, wypoczynek i regenerację sił witalnych.

MASAŻ SZKOCKI – Siła Wellness to wodny masaż o zmiennej temperaturze, czyli natrysk szkocki (tzw. bicze szkockie). Polega on na kilkukrotnej zmianie wodnego bodźca ciepłego na zimny. Takie bodźce powodują rozszerzenie (ciepło) i zwężenie (zimno) naczyń krwionośnych, czyli swego rodzaju „gimnastykę” naczyń. Seryjne stosowanie biczów szkockich przyzwyczaja organizm do zimna i ciepła (hartuje), przyspiesza przemianę materii, nieznacznie zwiększa ciśnienie krwi, poprawia ukrwienie błon śluzowych górnych dróg oddechowych, działa uspokajająco i ułatwia zasypianie. Stosowanie natrysków szkockich można polecić osobom skłonnym do wszelkich infekcji, wrażliwym na zimno, mającym niskie ciśnienie krwi, znerwicowanym, cierpiącym na bezsenność, a także mającym problemy z przemianą materii.
Masaż Szkocki – Siła Wellness dodatkowo wspomaga nasze ciało w pozbywaniu się stresów dnia codziennego. Siedem funkcji programu stopniujących ciśnienie oraz temperaturę kaskady gorącej i zimnej wody pobudza życiodajną energię, która napływa pod naszą skórę. 

Kąpiel Parowa to nic innego, jak odmładzająca kąpiel w gorącym powietrzu (40-50°C), mocno nasyconym parą wodną. Para wodna chroni nasze ciało przed przegrzaniem, gdyż duża wilgotność powietrza utrudnia pocenie się, co zmniejsza odparowywanie wody z potu. Kąpiel parowa zwiększa ukrwienie skóry i pobudza ją do wydalania toksyn chorobotwórczych oraz szkodliwych produktów przemiany materii. Kąpiel parową można wzbogacić olejkami eterycznymi korzystnie wpływającymi na drogi oddechowe (np. sosnowy, eukaliptusowy, tymiankowy, lipowy, szałwiowy, rumiankowy itp.)
Para wodna ma wyjątkowe dla zdrowia i urody właściwości:
– stymuluje skórę, otwiera pory i w naturalny sposób usuwa toksyny z organizmu
– zwiększa krążenie krwi
– stymuluje system immunologiczny (ciepło spowalnia rozwój szkodliwych bakterii i wirusów)
– redukuje objawy stresu i zmęczenia
– oczyszcza zatoki i redukuje przekrwienia
– rozbija cellulitis.
Rozwiązania techniczne w kabinach Victory Spa sprawiają, że stają się one pożądanym urządzeniem zdrowotnym w każdej domowej łazience. Ilość  i rozmieszczenie dysz do masażu wodnego została odpowiednio dobrana. Warto też wspomnieć o rewolucyjnym systemie cyrkulacji pary. Przemyślana konstrukcja kabiny ułatwia jej serwisowanie i przegląd, a stelaż wzmacnia stabilność.
Kabiny masażowo-parowe to doskonałe rozwiązanie na wypoczynek wellness w domowej łazience. To jedyne w swoim rodzaju połączenie siły masażu szkockiego ze zbawiennym działaniem pary wodnej. To możliwość stosowania zabiegów zdrowotnych i pielęgnacyjnych we własnej domowej łazience. To istotne wsparcie dla profilaktyki zdrowotnej jak również doskonałe rozwiązanie przy leczeniu określonych schorzeń (np. układu oddechowego, jak i skóry). Kabina masażowo-parowa jest innowacyjnym rozwiązaniem, które dostarcza użytkownikom zarówno bodźców stymulujących do intesywniejszego działania jak również umożliwia głęboką relaksację w intymnej atmosferze domowego zacisza. <

Technic Industry Sp. z o.o. < ul. Kołobrzeska 24 < 72-320 Trzebiatów < tel. (091) 38 73 022 < www.victoryspa.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA