Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
POOLSPA, należąca do grupy Roca, to jeden z największych w Europie producentów urządzeń z hydromasażem. Długoletnie doświadczenie, bogate zaplecze technologiczne, stosowanie nowatorskich rozwiązań oraz wysokiej jakości materiałów uczyniło z niej eksperta w dziedzinie relaksacyjnego oraz leczniczego wykorzystywania wody. POOLSPA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzyła kolekcję o nowe, oryginalne produkty.

ZONA to połączenie doskonałego designu i maksymalnej funkcjonalności. W wersji podstawowej „Basic” to komplet szklanej kabiny prysznicowej z płaskim brodzikiem. Taki zestaw, zwieńczony światłem konstelacyjnym oraz prysznicem centralnym w formie deszczownicy i wzbogacony panelem prysznicowym, natychmiast staje się luksusowym centrum spa. Do wyboru mamy ekskluzywny panel masażowy wykonany z naturalnego kamienia, dostępny w dwóch wersjach – eleganckiej z czarnego granitu oraz klasycznej z piaskowca. Poolspa poleca także komplet „Zona Medium Long” wyposażony w zmodyfikowany panel prysznicowy „Long” z siedziskiem.
Nowe w kolekcji są także kabiny masażowo-parowe serii „Therma Basic”. To profesjonalne urządzenia doskonale sprawdzające się zarówno w domu, jak i w obiektach typu gabinet kosmetyczny, czy ośrodek spa. W ofercie dostępne są cztery systemy hydromasażu: „Basic”, „Basic Steam”, „Basic Fog” i „Basic Duo”. W zależności od wybranego systemu możemy korzystać z takich opcji jak: wodospad, który działa relaksująco i łagodząco, łaźnia parowa rozluźniająca zmęczone mięśnie, opcja mgielna subtelniejsza i działająca łagodniej niż łaźnia parowa oraz aromaterapia wykorzystująca dobroczynne działanie olejków aromaterapeutycznych.
Miłośników relaksu w pozycji leżącej na pewno zaciekawią wanny z „Titanium Sport”. To najnowocześniejszy system hydromasażu stosowany w wannach domowych. Innowacją są tu: elektroniczna, 6-stopniowa regulacja masażu powietrznego oraz funkcja Turbo, która umożliwia przełączenie masażu powietrznego na dysze masażu wodnego. Dodatkowo „Titanium Sport” wyposażony został w ozonator, który zwiększa efektywność masażu perełkowego poprzez ozonowanie powietrza. Zabieg ten widocznie zmniejsza rozstępy, cellulit i zmarszczki. Dotlenia skórę, poprawia jej koloryt, przynosi dobre wyniki w leczeniu żylaków, czy chorób skóry. Wspomaga pracę układu krążenia. Ma także działanie bakteriobójcze, co w praktyce oznacza łatwe utrzymanie wanny z hydromasażem i jej urządzeń w higienie. Zainstalowano tu również zestaw oświetlenia do chromoterapii, czyli tzw. leczenia kolorami, oparty na najnowocześniejszej technologii światłowodowej.
W zależności od nastroju możemy wybrać jedną z pięciu barw, z których każda działa w inny sposób na nasze samopoczucie np. pobudza, relaksuje lub uspokaja skołatane nerwy.
Wanna z nowym system „Titanium Sport” zapewni zdrowie, odnowę sił witalnych i wypoczynek po ciężkim dniu, a regularne korzystanie z hydromasażu poprawi samopoczucie, wygląd i przedłuży młodość.
Do rodziny przenośnych wanien spa dołączyła największa w kolekcji „Laguna Spa” (216x216), w której relaksującej kąpieli jednocześnie może zażywać nawet pięć dorosłych osób. To doskonała propozycja do łazienki, ogrodu, klubu fitness, hotelu, czy salonu rehabilitacyjnego. Wyposażono ją w nowoczesny system antifrost, który umożliwia użytkowanie jej nawet przy minusowych temperaturach. Dzięki temu z uroków hydromasażu możemy korzystać także na świeżym powietrzu niezależnie od pory roku. Sterowana elektronicznie „Laguna Spa” posiada 29 silnie masujących dysz (w tym dysza ozonu i gejzer) oraz wodospad/kaskadę. Nowością są odpowiednio wyprofilowane siedziska zapewniające różne formy masażu wybranych części ciała. I tak przesiadając się z miejsca na miejsce możemy korzystać z uroków zabiegów „Spa Pro Relaxation”, „Spa Body Regeneration”, „Oaza” i „Lider”. <<br>
Pool-Spa Sp. z o.o. < 72-300 Gryfice < ul. Dąbskiego 35 < tel. (091) 387 77 00 < fax (091) 387 77 01 < www.poolspa.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA