Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W salonie wyposażenia łazienek Koło w Krakowie, przed rozpoczęciem sezonu narciarskiego 2009/2010, odbywa się prezentacja produktów firmy Salomon. Miłośnicy sportów zimowych mają szansę zobaczyć najnowsze modele nart zjazdowych i desek snowboardowych. Ekspozycja potrwa do 30 listopada 2009 r.
Sprzęt narciarski został pokazany w salonie łazienkowym – jest to całkowicie nowe podejście firm, które reprezentują nie związane ze sobą marki. Taka forma ekspozycji uatrakcyjnia i jednocześnie poszerza grono potencjalnych odbiorców.
W otoczeniu aranżacji łazienek firmy Koło z nowymi seriami ceramiki i mebli, prezentowane są tegoroczne modele nart i desek snowboardowych. Jest tam sprzęt zarówno dla osób początkujących, jak i wymagających zawodników. Wśród pokazanych na wystawie produktów firmy Salomon, są m.in. najwyższej klasy narty wyczynowe „Equipe 3V” i „Equipe 2V” wyposażone w najnowszą technologię Powerline zapewniającą maksymalną stabilność i precyzję podczas wyścigów o Puchar Świata. Oprócz nart są również snowboardy Salomona z hitem sezonu deską „Sick Stick”.
– „Zimowe inspiracje” to kolejne wydarzenie w krakowskim Salonie Łazienek Koło. Salon jest miejscem, gdzie nie tylko można obejrzeć i kupić wyposażenie łazienek, ale również przyjść na wystawę lub ciekawe spotkanie. Wcześniej odbyła się tu wystawa prac laureatów konkursu fotograficznego „Źródła inspiracji: wodna pasja” oraz seminaria „Wokół łazienki” (trendy wyposażenia pięknych wnętrz) oraz „Codzienność bez barier” (potrzeby osób niepełnosprawnych) – mówi Adrian Burzyk, dyrektor ds. obsługi inwestycji w Sanitec Koło.
Z okazji otwarcia wystawy „Zimowe inspiracje” na początku listopada odbyło się spotkanie miłośników zimowego szaleństwa. W trakcie spotkania, jego uczestnicy zapoznali się również z technologią dopasowania obuwia Sidas oraz komponującą się z nią technologią Custom Shell wykorzystywaną w butach narciarskich Salomon. Zaprezentowano także pulsometry, specjalistyczne zegarki i przyrządy elektroniczne do sportów outdoorowych firmy Suunto. Na zakończenie „sportowych” emocji można było poznać zalety i rolę SPA w odnowie sił po zajęciach sportowych.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA