Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Gama San oraz Grupa ABG znalazły się w gronie 10 firm nagrodzonych statuetką \"Złotego Instalatora\" za rok 2004. Gama San otrzymała tę nagrodę za opracowanie i wprowadzenie na rynek własnej marki produktów Invena. Grupę ABG nagrodzono za budowę polskiej sieci dystrybucyjnej branży instalacyjnej obejmującej ponad 60 punktów sprzedaży w całym kraju.

Invena to nowa marka produktów instalacyjnych, która weszła na polski rynek niespełna rok temu. Obejmuje armaturę niezbędną do wykonania instalacji grzewczych i wody użytkowej, m.in. zawory kulowe i grzejnikowe, rury i złączki, baterie, natryski itp.

Wyróżnienie firmy Gama San zbiegło się z okrągłą rocznicą największego sukcesu jej założyciela. W tym roku mija 10 lat od momentu, kiedy Marek Kamiński stał się pierwszym na świecie zdobywcą obu biegunów Ziemi w ciągu jednego roku, bez pomocy z zewnątrz.

Konkurs o statuetkę \"Złotego Instalatora\" organizowany jest co roku przez Polską Korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcję branżowego miesięcznika \"Polski Instalator\". Nagrody za działalność w roku 2004 zostały wręczone laureatom na Wiosennej Gali Instalatora, która odbyła się 3 czerwca br. w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA