Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Początki wrocławskiego studia MOOOS sięgają roku 2001. Od tego czasu studio było zaangażowane w wiele przedsięwzięć dużego formatu. Projektanci MOOOS mogą pochwalić się doświadczeniem zarówno w projektowaniu luksusowych wnętrz, jak i ekskluzywnych przestrzeni publicznych.

Projektanci MOOOS dobrze czują się zarówno w aranżacjach wnętrz kameralnych, takich jak mieszkania i domy jednorodzinne, jak i projektowaniu dużych przestrzeni komercyjnych (hoteli, restauracji, salonów ekspozycyjnych itp.). Współpracują z architektami przy projektowaniu nowych inwestycji oraz aranżują wnętrza istniejące – także zabytkowe. Właśnie w takiej zabytkowej przestrzeni mieści się ich pracownia, a jej loftowy charakter inspiruje ich na co dzień.
Projektantom MOOOS przyświeca istotna myśl: „najważniejsze jest w środku”. Bo mają świadomość, że każde wnętrze ma inny charakter. Dlatego poszukują rozwiązań, które oddadzą indywidualny charakter miejsca. Dzieje się to za sprawą stosowania nowoczesnych form, oryginalnej kolorystyki oraz niestandardowych pomysłów. Ważnym elementem projektowania jest użycie materiałów dobrej klasy. MOOOS uważa, iż jakość wnętrza wpływa na jakość czynności jakie wykonujemy: niezależnie czy jest to praca, czy relaks.


Właścicielem i głównym projektantem studia MOOOS jest Maciej Skupiński. Studio współtworzą również architekci: Joanna Kijak, Zuzanna Róg oraz Katarzyna Rusińska.


MOOOS PROJEKTANCI
ul. Hubska 44 D3
50-502 Wrocław
tel. +48 71 793 67 53
office@mooos.pl
www.mooos.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA