Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Nowym dyrektorem Działu Łazienki, Wellness, Płytki Ceramiczne w firmie Villeroy & Boch Polska został Wojciech Tomasik. Zastąpił on na tym stanowisku Magdalenę Gniadzik, która zajmowała je od 1994 roku, a teraz odpowiedzialna jest za rynki Rosji i Białorusi.
Wojciech Tomasik ma 44 lata. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Sanitarnej i Wodnej Politechniki Warszawskiej. Ukończył także podyplomowe studia w zakresie Auditingu Energetycznego na Wydziale Elektrycznym Politechniki Gdańskiej oraz Zarządzanie i Marketing na SGH w Warszawie. Do Villeroy & Boch Polska przeszedł z firmy VNH Fabryka Grzejników (Vogel & Noot – grzejniki CosmoNova), w której od 2006 r. pełnił funkcję kierownika sprzedaży. W latach 2004-2006 Wojciech Tomasik był dyrektorem sprzedaży w firmie LVI produkter (grzejniki elektryczne), gdzie odpowiadał za wprowadzenie nowej marki na polski rynek. Od 1997 do 2004 r. pracował w Rettig Heating jako kierownik działu technicznego, badań i rozwoju dla marki Purmo.
Wojciech Tomasik ma także doświadczenie dziennikarskie. W latach 1994-1997 był kierownikiem działu Instalacje w Wydawnictwie Murator.
Nowy dyrektor w Villeroy & Boch Polska stawia sobie za cel utrzymanie czołowej pozycji firmy w sektorze premium branży łazienkowej i zwiększenie sprzedaży mimo trudnej sytuacji gospodarczej.
Chcemy dalej umacniać naszą pozycję w swoim segmencie. Największe szanse na wzrost widzę w kategorii produktów wellness. Będziemy stawiać na konsekwentną współpracę z architektami i projektantami wnętrz – mówi Wojciech Tomasik.
Po raz pierwszy nowy dyrektor miał okazję do spotkania z dziennikarzami i partnerami handlowymi Villeroy & Boch 28 kwietnia 2009 roku, kiedy to otwarto pierwszy na Dolnym Śląsku „The House of Villeroy & Boch”. Nowy „The House of...” mieści się w salonie Cermag we Wrocławiu. Jest to szósta tego typu ekspozycja w Polsce. Gościem honorowym uroczystości był dr Alexander von Boch. Ekspozycja „The House of…” w salonie Cermag ma ponad 70 m2. Znajduje się w niej 7 kompletnych boksów w pełni wyposażonych w ceramikę, płytki, produkty wellness i akcesoria łazienkowe firmy Villeroy & Boch.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA