Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Jak poinformował Robert Sieńko, dyrektor biura zarządu Stowarzyszenia Łazienka, zmianie uległa data II Ogólnopolskiego Spotkania Branży Łazienkowej. Odbędzie się ono 28-29 maja 2009 r. w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej, a nie jak zapowiadano wcześniej 19-20 maja.
Po życzliwym przyjęciu, z jakim w zeszłym roku przyjęła się inicjatywa Stowarzyszenia,  organizatorzy spotkania spodziewają się w tym roku znacznie większej frekwencji. Ubiegłoroczne spotkanie zgromadziło 60 uczestników z ponad 40 firm z szeroko pojętej branży sanitarnej. Z wstępnych deklaracji wynika, iż w tym roku będzie ich znacznie więcej.
- Formuła naszego spotkania branżowego cały czas ewaluuje. Poszukujemy najbardziej optymalnych tematów i sposobów ich przekazania. Uważnie też słuchamy propozycji które zgłaszają same firmy. jestem więc przekonany że tegoroczna edycja będzie jeszcze lepsza od ostatniej. Z wstępnych tez deklaracji widać iż frekwencja będzie równie dobra jak w ubiegłym roku.
dzięki temu sądzę, iż uda się nam na stale wpisać w kalendarz wydarzeń branżowych
– mówi Robert Sieńko.
Tematyka wykładów i prelekcji, które zostaną przedstawione w trakcie spotkania będzie zdeterminowana przez  aktualną sytuację gospodarczą. Organizatorzy spotkania zaplanowali też warsztaty z zagadnień strategii cenowych w okresie recesji oraz zachowań konsumenta w „trudnych czasach”. Nie zabraknie też oczywiście omówienia najnowszych trendów w światowym designie i wzornictwie.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA